PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Unsuccess Story?

mario06
14-07-10, 04:27
Vzhledem k tomu, že vBET udržuje serveru zatížení procesoru poměrně vysoká a z příspěvků 350K jen 2% z vlákna jsou indexovány v různých jazycích, je to opravdu za to?

Máte vBSEO nainstalovaný, takže je to třeba pro výrobu vBET to je práce úplně?

IS | byl tento mod testován na palubě vBSEO ne?

Jaké procento je dáno vBSEO a vBET pro indexaci?

V úspěšných jen velmi málo informací Givin dělat věci trochu nejasné pro mě.
vBSEO nainstalován | Nastavení?
Nastavení serveru?
vBET nastavení?
vBSEO nastavení?
vBulletin nastavení?
Google PR?
atd.?

mario06
16-07-10, 16:18
Denně se:)

Ramses
16-07-10, 19:49
Nemám vbseo nainstalovaný a pokud mohu říct, že jsem sotva vidím zvýšení návštěvníků. OK, možná trochu anglicky, polsky nebo jiný jazyk, ale v počtu návštěvníků jsme mluvili před Možná 500-1000 dalších návštěvníků za měsíc. Denní možná dalších 30 návštěv, v procentech se jedná o zvýšení o 1%.
Takže si myslím, že nejlepší efekt pouze v případě, vbseo je nainstalován.

pepito69
16-07-10, 20:31
Dobrý den,
Nejsem pomocí VBSEO.
Začal jsem používat vbet 5. tohoto měsíce. Do 10 dnů návštěvy rostou. V%:

(15,79%)
návštěv: 24,813
Dříve: 21.429
Já to budu mít více než 1000 dalších návštěvníků denně málo času.
Ale já nemám všechny mé webové přeložené, jen fór. Tento produkt (vbet) je dobrý (ok. .. skvělý ...), idea, ale mě to k šílenství disků s mnoha problémy. V krátké době je to snadné říct, že je v pořádku, ale uvidíme, co se stalo v některých měsících ...

mario06
17-07-10, 18:29
Nevidím rozdíl ve více uživatelů, protože moje fórum bylo neustále roste v posledních letech a můj AdSense příjmu zůstala stejná Dále jsem sledovat všechno, co úzce spolupracuje s Google Analytics, jsem přesvědčen, že vBSEO s URL přepíše se je vidět, některé významné výsledky, uvědomte si, že jsem odinstaloval, ale vlastní vBSEO to proto, že přidává větší důraz na server a od té doby jsem se na mnoho let jsem jistě nelze přidat url přepisuje, takže v tuto chvíli si myslím, že je zbytečný

Skutečným řešením k úspěchu je kvalitní obsah a vysokým PR zpětné To je můj osobní názor, ale já doporučuji vBET pouze pro jeho překlad vlastnost, která je cenným aktivem

pepito69
17-07-10, 18:41
Skutečným řešením k úspěchu je kvalitní obsah a vysoké PR

To je nejdůležitější samozřejmě.

mario06
18-07-10, 10:45
Dobrý den,
Nejsem pomocí VBSEO.
Začal jsem používat vbet 5. tohoto měsíce. Do 10 dnů návštěvy rostou. V%:

(15,79%)
návštěv: 24,813
Dříve: 21.429
Já to budu mít více než 1000 dalších návštěvníků denně málo času.
Ale já nemám všechny mé webové přeložené, jen fór. Tento produkt (vbet) je dobrý (ok. .. skvělý ...), idea, ale mě to k šílenství disků s mnoha problémy. V krátké době je to snadné říct, že je v pořádku, ale uvidíme, co se stalo v některých měsících ...

Vzhledem k tomu, fórum je nového, může to být náhoda, nebo možná můj blog je větší, tak to trvá déle, tak čas ukáže. Ale věděl, nastavení a vychytávky z úspěchů by nebolí.

S pozdravem

mario06
18-07-10, 10:51
Nemám vbseo nainstalovaný a pokud mohu říct, že jsem sotva vidím zvýšení návštěvníků. OK, možná trochu anglicky, polsky nebo jiný jazyk, ale v počtu návštěvníků jsme mluvili před Možná 500-1000 dalších návštěvníků za měsíc. Denní možná dalších 30 návštěv, v procentech se jedná o zvýšení o 1%.
Takže si myslím, že nejlepší efekt pouze v případě, vbseo je nainstalován.

Ale jak jsem řekl výše, není-li přidat další dotazy bez adresy URL přepíše to nebude efektivní jako u přepisování URL a všichni jsme to na střední / velké fórum se nedoporučuje, takže jsem se dostal do slepé konce a raději ne v instalaci.

vBET
20-07-10, 20:24
Vzhledem k tomu, že vBET udržuje serveru zatížení procesoru poměrně vysoká a z příspěvků 350K jen 2% z vlákna jsou indexovány v různých jazycích, je to opravdu za to?

Máte vBSEO nainstalovaný, takže je to třeba pro výrobu vBET to je práce úplně?

IS | byl tento mod testován na palubě vBSEO ne?

Jaké procento je dáno vBSEO a vBET pro indexaci?

V úspěšných jen velmi málo informací Givin dělat věci trochu nejasné pro mě.
vBSEO nainstalován | Nastavení?
Nastavení serveru?
vBET nastavení?
vBSEO nastavení?
vBulletin nastavení?
Google PR?
atd.?

Vezměte prosím na vědomí, že vBET nedělá nic pro normální stránky - pokud je vaše vytížení CPU roste, znamená to, že si stránky jste navštívili - tak máte úspěch tím, že další provoz na přeložených stran. Nový provoz bude mít vždy více prostředků z vašeho serveru bez ohledu na to máte ji vBET nebo jiným způsobem.

Také prosím, na vědomí, že vBET je vysoce konfigurovatelný mravence můžete jednoduše snížit zatížení procesoru - prostě vidět výkon tipy: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
Naši zákazníci využívají vBET s opravdu obrovským fóra bez jakýchkoliv výkonnostních problémů, máte-li pak jste to na vlastní žádost. Máte jednoduchý způsob, jak odstranit pomocí náš výkon rady.
Nyní, díky vBET jste 52 krát větší obsah - to nelze udělat mávnutím kouzelného proutku. Je potřeba nějaké další zdroje - pokud nemůžete zvládnout jej na svém serveru - stačí nastavit:) V příkladu zakázat některé jazyky. Ale opravdu jsem se na fóru a vidím, že překlady jsou větvení rychle, takže si nemyslím, doporučuji odstranit veškeré překlady v takovém případě. Píšete o více CPU - to není problém. Tak dlouho, jak máte ještě nějaké volné prostředky procesoru a odpovědi jsou rychlé znamená to, že používáte své zdroje.

vBET může pracovat zcela bez vBSEO - používáte jej tak, abyste už to vím. VBET a to je práce zcela bez vBSEO - vbseo nemá nic společného s překlady a vícejazyčné podpory Společenství. Také vBulletin 4.x má vlastní SEO odkazy podporu a vBET podporuje také jeho překlad.

vBET je plně testován bez vBSEO a máme hodně klientů, které využívají to tak - včetně vás. Takže si můžete sami sobě, že to funguje. Já opravdu nechápu zdroj tuto otázku ... Pokud zjistíte něco špatně pracující na palubě - prosím jen na vědomí, že v sekci hlášení chyb.

Procento indexování uvedeny pro Booth vBSEO a vBET je 0% - žádný z těch aby indexování. A není žádný nástroj, který bude dělat indexování pro vás na forum. Indexování se provádí pavouci Google, který pracuje jako hosté na forum.

Úspěšné příklady jsou dány našimi uživateli - můžete jednoduše požádat je o detailech. Ale to je špatně definitivně části tohoto - tady vBET zaměstnanců včelstev podporu. Zeptejte se jich PM - vidíte, kdo píše příběh, který. Dali jsme nějaké příklady úspěšných projektů, ale pouze vlastník fóra vám může poskytnout informace o jeho konfiguraci, pokud chce.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.2