PDA

Zobrazit plnou verzi: Jak se branding bez možnosti práce?

nlpconnections
11-04-10, 13:55
Podpořil jsem to, když to bylo zdarma mod, ale řekl, že jste neobdrželi mého daru - a pak, i když jsem ti dal PayPay ID transakce stále neodpověděl.

Teď jsem si zaplatil za plnou verzi a značky volné možnost, jak dobře - a já ještě všechny značky na svých stránkách a žádné podrobnosti o tom, jak jej odstranit.

Můžete mi odpovědět na to? Myslím, že je nespravedlivé, že jsem zaplatil dvakrát a pořád to není to, co jsem zaplatil. :)

Jak mohu odstranit značky? :):)

vBET
11-04-10, 14:37
Dobrý den:)

Nebyl jsem kontrolu vašeho příspěvku, že jste také napsal, že se chystáte koupit placenou verzi tak jako tak. Takže Nemá smysl ztrácet čas. Ověřil jsem si to dary právě teď a vidím, že jsem dostal darem od NLP připojení v lednu (s různými ID transakce) - jste psal o tom v dubnu ... Takže to je důvod, proč jsem si myslel, že to není přišlo - Ověřil jsem pouze poslední dary neučinil před několika měsíci.

Máte-li značky bezplatnou licenci pak standardně je odstraněn úvěr odkaz. Můžete se také možnost pak na odstranění informace o verzi vBET vůbec. Pošleme návod, jak to udělat PM nebo e-mailem, pokud někdo žádá.

Máš to, co jste zaplatili za - můžete si být jisti, že:) Posílám hodin vám za chvíli:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
Díky za to!

Octavius
23-06-11, 05:47
Dobrý den:)

Nebyl jsem kontrolu vašeho příspěvku, že jste také napsal, že se chystáte koupit placenou verzi tak jako tak. Takže Nemá smysl ztrácet čas. Ověřil jsem si to dary právě teď a vidím, že jsem dostal darem od NLP připojení v lednu (s různými ID transakce) - jste psal o tom v dubnu ... Takže to je důvod, proč jsem si myslel, že to není přišlo - Ověřil jsem pouze poslední dary neučinil před několika měsíci.

Máte-li značky bezplatnou licenci pak standardně je odstraněn úvěr odkaz. Můžete se také možnost pak na odstranění informace o verzi vBET vůbec. Pošleme návod, jak to udělat PM nebo e-mailem, pokud někdo žádá.

Máš to, co jste zaplatili za - můžete si být jisti, že:) Posílám hodin vám za chvíli:) Když si koupím branding bezplatná verze je všechny ty věci již odstraněny?

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
Máte-li značky bezplatnou licenci pak standardně je odstraněn úvěr odkaz. Můžete se také možnost pak na odstranění informace o verzi vBET vůbec.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.99 enjoy automatic translations