PDA

Zobrazit plnou verzi: vBSEO integraci

vBET
14-11-09, 14:34
vBET mohou být integrovány s vBSEO na podporu překladu SEO odkazy a také překládat názvy uvnitř odkazy na závity.

Důležité upozornění: Pokud používáte vBET 4.x s vBSEO musíte zajistit plné integrace - to znamená že před nastavením .htaccess pravidla musíte udělat všechny kroky popsané v pokyny k instalaci v vBSEO části integrace. Pro vBET 2.x uživatelé si .htaccess část (2 soubory nezbytné změny).

Chcete-li integrovat vBET s vBSEO upravit soubor htaccess.:
TĚSNĚ před všech pravidel se vbseo.php pouze jedné z těchto dvou typů pravidel:

-KRÁTKÁ PRAVIDLA
Rychlejší a efektivnější, ale lze použít pouze v případě, že nepoužíváte propojení s 2signály část tj: yourforum.com/XY/

RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Pokud vaše fórum v URL používat podadresáře, pak 2 první pravidla přidání adresáře fóra s vedoucí změnit '/' po přesměrování =. Takže tj. Pokud vaše fórum je v adresáři fóra pak budou mít redirected=/forum/index.php a přesměrování = / fórum /$ 2

-DLOUHÁ PRAVIDLA
Lze použít vždy

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Pokud vaše fórum v URL používat podadresáře, pak 2 první pravidla přidání adresáře fóra s vedoucí změnit '/' po přesměrování =. Takže tj. Pokud vaše fórum je v adresáři fóra pak budou mít redirected=/forum/index.php a přesměrování = / fórum /$ 2

badawidollah
26-03-10, 16:18
I dont vidět pravidla na mé vbseo.php

badawidollah
26-03-10, 16:20
<? Php
error_reporting (0);

include_once (. dirname (__FILE__) "/ vbseo / includes / functions_vbseo.php ');
include_once (vBSEO_Storage:: cesta ("vbinc ')" / "VBSEO_VB_CONFIG..);

vbseo_requested_url ();

$ Vbseo_fullurl = VBSEO_TOPREL. $ Vbseo_url_;
$ Vbseo_url_suggest ='';

switch ($ vbseo_url_)
{
case "vbseo.php":
exit;
break;

case "vbseo_sitemap.php":
case "vbseocp.php":
case "cron.php":
case "cron.html":

include $ vbseo_url_;

exit;
break;
}

/ / VBSEO - plná verze Start \\ ************************************--
if (VBSEO_IN_PINGBACK & & ($ vbseo_url_ == 'vbseo-xmlrpc /'))
{
if (! definované ("THIS_SCRIPT"))
@ Define ('THIS_SCRIPT', 'newreply');
patří dirname (__FILE__). "/ Global." . VBSEO_VB_EXT;
vbseo_extra_inc ("Příspěvek");
vbseo_xmlrpc_proc ();
exit;
}

if (VBSEO_REDIRECT_PRIV_EXTERNAL & & ($ vbseo_url_ == VBSEO_REDIRECT_URI))
{
Uredir $ = $ _GET ['redirect'];
/ / $ = Uredir urldecode ($ uredir);
$ Uredir = preg_replace ('#&(?![-z0-9 \\ #]+;)# si ',' & ', $ uredir);
$ Uredir = str_replace ('"', '"', $ uredir);
/ / $ Uredir = str_replace ('', '% 20', $ uredir);
if (preg_match ('# ^ https: \\ / \\ / #!, $ uredir) & & $ preg_match ('#["<>]#', uredir))
{
echo "<html> <head> <meta http-equiv="refresh" content="0;url=' $uredir'"> </ head> <body> </ body> </ html>..";
exit;
}
}

více
Žádné RewriteCond tam

vBET
26-03-10, 22:18
I dont vidět pravidla na mé vbseo.php

Pravidla jsou v souboru. Htaccess. Instrukce neříkají upravovat vbseo.php - říká upravit haccess soubor a dát další obsah, než pravidla, která se vbseo.php.. Jděte prosím do souboru htaccess a najdete tam pravidla pro vbseo.php:).

badawidollah
27-03-10, 06:48
my. httaccess v mé forum root (v http://www.nusantaraku.org/forum/.httaccess

Musím sledovat pod tímto taky?

Nyní - v případě vašeho fóra použití v URL adresáře, změňte 2 První pravidla přidání fórum adresář s předními '/' těsně po přesměrování =. Takže tedy, pokud vaše fórum je ve fóru adresáři pak budete mít přesměrování = / forum / index.php a přesměrování = / forum / $ 2

** Bez dodat, že je moje forum přeložit také (ale více jazyků nepodporuje)

badawidollah
27-03-10, 08:01
Pravidla jsou v souboru. Htaccess. Instrukce neříkají upravovat vbseo.php - říká upravit haccess soubor a dát další obsah, než pravidla, která se vbseo.php.. Jděte prosím do souboru htaccess a najdete tam pravidla pro vbseo.php:).

Existují pravidla pro vbseo.php?
Myslím, že mnoho nových uživatelů si myslí, že o vbseo.php v forut root
lepší si řekl, že pravidla pro vbseo v. htaccess

badawidollah
27-03-10, 11:21
RewriteEngine On

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / forum / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
$ RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Mapa = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

Já používám vbseo
a já jsem s použitím vbseo Mapa generátor 2,6

vBET
27-03-10, 14:34
Já používám vbseo
a já jsem s použitím vbseo Mapa generátor 2,6

Náš popis jasně říká, že pro nastavení pravidel těsně před vBET pravidla vbseo.php si dát příliš brzy. Prosím přesunout. Potřebujete další pomoc v této problematice? :)

Napsala jsem další popis o tom, aby více pozornosti těsně před část;)

precylnet
25-04-10, 20:28
Jak je integrace výuky vBSEO lighttpd +? Yours.

vBET
25-04-10, 20:37
Jak je integrace výuky vBSEO lighttpd +? Yours.
Zašlete prosím svůj aktuální pravidlo, lighttpd, bude posílat aktualizace:)

precylnet
25-04-10, 20:48
Na začátku to byl základní přepsání lighttpd vBSEO vypadá asi takto:

$HTTP["host"] == "DOMENA" {
server.document-root = "SCIEZKA DO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(sitemap.*\.(xml|txt)(\.gz)?)$" => "/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1",
"^(/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|customavatars)/.*)$" => "$1",
"^(/favicon\.ico|/robots\.txt|.*clear\.gif)$" => "$1",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbseo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbseo.php"
)
}

Podíval jsem se tohoto fóra a v současné době CELÉ přepisuje vypadá takto:

$HTTP["host"] == "SCIEZKA DO STRONY" {
server.document-root = "SCIEZKA DO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(sitemap.*\.(xml|txt)(\.gz)?)$" => "/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=$2",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php"
)
}

Nefunguje kurz se zobrazí prázdná stránka u vchodu do indexu pouze funguje fórum v angličtině zbytek jako krzaczy:) díky předem za vaši podporu, jsem pozdravit.

vBET
25-04-10, 22:09
Jaká je adresa do fóra? - Potřebuji vědět, zda fórum využívá podadresář v adrese, a to, co

precylnet
25-04-10, 22:11
Dobrý den,

Napsal přes hodin

S pozdravem

vBET
25-04-10, 22:32
Vidím, že chybí "/" na konci pravidel. Použijte tento:

$HTTP["host"] == "PATH TO FORUM" {
server.document-root = "PATH TO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php"
)
}

precylnet
25-04-10, 22:38
Bohužel, s / bez - nefunguje stejným způsobem se chová. Možná, že tento kodex musí předcházet vBSEO pravidlo?

vBET
26-04-10, 03:25
Bohužel, s / bez - nefunguje stejným způsobem se chová. Možná, že tento kodex musí předcházet vBSEO pravidlo?
Před tím nemůže být non monitoring pravidla. Nikdy jsem potřeboval BB přesměrování pod na monitoring. Požádejte o trochu trpělivosti przyglądnę pravidla a co se stane v souboru vbenterprisetransaltor_seo (možná jde o nějaké zminenych).Edit: Teď vaše deska je zakázán, takže není úplně vidět, co se děje. Stránka se zprávou překládá správně jako druhá adresa mi poslal do PM je neplatná (spíše než by mělo být fórum. php/Fórum /)-Změna a to správně pracuje překlady. Jste si jisti, že tam je ještě nějaký problém, nebo může, však tato pravidla jsou správné?

precylnet
26-04-10, 20:31
Ahoj, mám problém přetrvává, informace o LP. Yours.

vBET
26-04-10, 23:17
Ahoj, mám problém přetrvává, informace o LP. Yours.

Jít tam.

roymogg
27-04-10, 21:19
Mám free verzi na své zkušební vb3.8 fóra v pořádku a chcete koupit to pro VB4.02 hlavním fórem, kde je nainstalován VBSEO.

Jednou z otázek jsem si všiml, je nutné Úvodní aliaises nastaveno na prázdné zatímco jsem v současné době forum / index.php a forum / index.php? jako CMS je kořen domény a Forum je v adresáři www-example-com/forum.

Je velmi snadné vyšroubovat VBSEO a pluginy pád celého fóra, takže ...

Proč jsou aliaises prázdné? - Používáte VBSEO tady a portál v kořenovém - jaké jsou vaše nastavení?

na zdraví

roy

Jsou přesné instrukce integrace tady, abychom mohli být před stahovat?

vBET
27-04-10, 21:52
Mám free verzi na své zkušební vb3.8 fóra v pořádku a chcete koupit to pro VB4.02 hlavním fórem, kde je nainstalován VBSEO.

Jednou z otázek jsem si všiml, je nutné Úvodní aliaises nastaveno na prázdné zatímco jsem v současné době forum / index.php a forum / index.php? jako CMS je kořen domény a Forum je v adresáři www-example-com/forum.

Je velmi snadné vyšroubovat VBSEO a pluginy pád celého fóra, takže ...

Proč jsou aliaises prázdné? - Používáte VBSEO tady a portál v kořenovém - jaké jsou vaše nastavení?

na zdraví

roy

Jsou přesné instrukce integrace tady, abychom mohli být před stahovat?

Vezměte prosím na vědomí, že Úvodní aliasy jsou nemusí být již prázdné - to je, protože před několika verzích:)

Pokud stále vidíte tyto informace z jakéhokoliv místa na forum - Prosím, dejte nám odkaz a my se opravit:)

roymogg
01-05-10, 18:31
Alliais domovské stránce na prázdnou, je v pokynech pro integraci VBSO uvedené na vbulletin.org.

To bylo version243 myslím, že - je to návod již neplatí?

na zdraví

RoyMogg

text na vb.org

Mám SEO odkazy na překlad, já používám vBSEO a hlavní stránka není překladem - v čem je chyba?
Nejprve se ujistěte, že vaše htaccess pravidla jsou OK -. Především pro fóra s podadresář v URL.
Za druhé, NEPOUŽÍVEJTE Definovat Úvodní alias funkce z vbSEO (Ujistěte se, že je prázdná).

vBET
01-05-10, 21:52
Alliais domovské stránce na prázdnou, je v pokynech pro integraci VBSO uvedené na vbulletin.org.

To bylo version243 myslím, že - je to návod již neplatí?

na zdraví

RoyMogg

text na vb.org

Mám SEO odkazy na překlad, já používám vBSEO a hlavní stránka není překladem - v čem je chyba?
Nejprve se ujistěte, že vaše htaccess pravidla jsou OK -. Především pro fóra s podadresář v URL.
Za druhé, NEPOUŽÍVEJTE Definovat Úvodní alias funkce z vbSEO (Ujistěte se, že je prázdná).

Ano - to není platný. Udělali jsme změny, které umožní, aby si doma aliasy nyní. Jedu tam teď na odstranění starých dat. Díky za ukazující, že pro nás:)

magmf
09-05-10, 13:50
a asi vbseo odkazy na články a CMS blogu?

Je něco, co musíme změnit, aby to možné?

vBET
09-05-10, 20:01
a asi vbseo odkazy na články a CMS blogu?

Je něco, co musíme změnit, aby to možné?

Ty jsou v překladu vBET - viz integrace pokyny readme.html v balení vBET:)

trevis
13-05-10, 23:05
Dobrý den vím, že mluvíte přidat .htaccess pravidla před vbseo.php pravidla, ale pro mnoho lidí to může být matoucí, protože existují dva řádky s "vbseo.php".Tady je originál .htaccess monitoring, můžete určit přesné linie, že přidáme pravidla .htaccess vBET?

1 RewriteEngine On
2 RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
3 RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
4 RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
5 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
6 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
7 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
8 RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

trevis
14-05-10, 14:21
Prosím někdo posta kompletní příklad ".htaccess", která pracuje s vBET a vBSEO?Věřím množství míst (a stránky), že toto vlákno je příkladem.[] l, Rafael.

vBET
15-05-10, 00:58
Dobrý den vím, že mluvíte přidat .htaccess pravidla před vbseo.php pravidla, ale pro mnoho lidí to může být matoucí, protože existují dva řádky s "vbseo.php".Tady je originál .htaccess monitoring, můžete určit přesné linie, že přidáme pravidla .htaccess vBET?

1 RewriteEngine On
2 RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
3 RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
4 RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
5 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
6 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
7 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
8 RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

Je jasně popsán přidat vBET pravidel těsně před všechna pravidla vbseo.php tak "těsně předtím, než všechna pravidla vbseo.php" znamená - před prvním, který je vbseo.php - ne dříve ani později.

Neuvědomili jsme si, že to může být matoucí. Jak podle tebe bychom měli popsat? - Rádi se nápad, jak zlepšit svůj popis:)

vBET
15-05-10, 01:00
Prosím někdo posta kompletní příklad ".htaccess", která pracuje s vBET a vBSEO?Věřím množství míst (a stránky), že toto vlákno je příkladem.[] l, Rafael.

Uveďte, prosím, své skutečné htaccess obsahu a URL fórum - my vám zašleme zpět potřebné změny pravidel:).

trevis
15-05-10, 01:06
Web je www [tečka] mandela [dot] org a moje ".htaccess" je toto:

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^mandela\.org
RewriteRule ^(.*)$ http://www.mandela.org/$1 [R=permanent,L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^.*$
RewriteRule ^404\.shtml$ "http\:\/\/www\.mandela\.org" [R=301,L]

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

#vBulletin Standard Rules
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# Forum
RewriteRule ^threads/.* showthread.php [QSA]
RewriteRule ^forums/.* forumdisplay.php [QSA]
RewriteRule ^members/.* member.php [QSA]
RewriteRule ^blogs/.* blog.php [QSA]
ReWriteRule ^entries/.* entry.php [QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# MVC
RewriteRule ^(?:(.*?)(?:/|$))(.*|$)$ $1.php?r=$2 [QSA]

Jsem zdravotně postižené s vBSEO. Snažil jsem se dát svůj jednací před všemi vbseo.php, ale měl jsem dobré výsledky.

trevis
15-05-10, 01:09
Je jasně popsán přidat vBET pravidel těsně před všechna pravidla vbseo.php tak "těsně předtím, než všechna pravidla vbseo.php" znamená - před prvním, který je vbseo.php - ne dříve ani později.

Neuvědomili jsme si, že to může být matoucí. Jak podle tebe bychom měli popsat? - Rádi se nápad, jak zlepšit svůj popis:)
Například čtení vašich pokynů bych dal podrobnosti o jeho htaccess mezi linkami 3 a 4 je to tak? Jste-li jsem již zkoušel a nefunguje: ()

Jesh
21-05-10, 15:21
Tady je můj. Htaccess v kořenovém, s fóry v root (např. nemám fóra ve složce nebo tak něco, jen přepsat tak) Ujistěte se, dlouhé vlády není rozbité (EG vypnout "Zalamování v Poznámkovém bloku).

RewriteEngine On
Options +FollowSymLinks

# Redirect coinforums.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?uscoininfo\.com
RewriteRule (.*) http://www.coinforums.com/ [R=301,L]
# End Redirect from CoinForums.com

# Redirect to WWW
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^coinforums.com [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.coinforums.com/$1 [L,R=301]
# End Redirect to WWW

# vbSEO Sitemap
RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
# END

# vBET
# RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

# vBET End

# vBSEO Beg
#RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
#RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
# vBSEO End

VGF
21-05-10, 16:22
Tady je můj. Htaccess v kořenovém, s fóry v root (např. nemám fóra ve složce nebo tak něco, jen přepsat tak) Ujistěte se, dlouhé vlády není rozbité (EG vypnout "Zalamování v Poznámkovém bloku).

Vypadá to, že něco, co bych mohl zkusit, ale to, co je na tomto řádku pro?

RewriteRule / GALERIE / 2 dolar? Language = $ 1 [L, QSA]

Nemám / složky Galerie u kořene.

vBET
22-05-10, 23:23
Například čtení vašich pokynů bych dal podrobnosti o jeho htaccess mezi linkami 3 a 4 je to tak? Jste-li jsem již zkoušel a nefunguje: ()

Pokud si vzpomínám problém již vyřešen PM - opravte mě, jestli se mýlím:)

vBET
22-05-10, 23:25
Vypadá to, že něco, co bych mohl zkusit, ale to, co je na tomto řádku pro?

Nemám / složky Galerie u kořene.

Je tam ještě nějaké věci? Pokud si vzpomínám, že jsme řešili PM, ale chcete si být jisti, že to je OK:)

Taurus
01-07-11, 13:41
Mám vážný problém zde. Prosím o pomoc.

Myslím, že by to mohlo mít něco společného s mým. Integrací htaccess. Tady je moje, je to správné, nebo jsem něco špatně?

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

vBET
01-07-11, 20:43
To je špatně. Prosím, dal vBET pravidla před vbseo.php pravidlo, ještě po pravidlo generátor mapa stránek. Takže jinými slovy mezi pravidly pro Sitemap generátor (na začátku) a vbseo.php (na konci).

Mám vážný problém zde. Prosím o pomoc.

Myslím, že by to mohlo mít něco společného s mým. Integrací htaccess. Tady je moje, je to správné, nebo jsem něco špatně?

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

mykkal
26-08-12, 20:40
Ahoj kluci,

Mám potíže s překladateli. Bylo nainstalováno a vložili přepis pravidla v mé htaccess, ale chyby 404 se pokusíte navštívit přeložený url. Moje fórum je v podadresáři je 'práce'. Může vám pomoci? Tady je moje htaccess.

RewriteEngine On
RewriteRule ^[^/]+-f([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=forumdisplay.php&f=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-t([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=showthread.php&t=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-f([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=forumdisplay.php&f=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-t([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=showthread.php&t=$1&page=$3 [L]

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|chat|cron)
RewriteRule ^(.*\.php(/.*)?)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !\.(jpg|gif)$
RewriteRule ^(archive/.*)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

php_flag magic_quotes_sybase 0
php_flag suhosin.cookie.encrypt Off
php_value suhosin.request.max_vars 2048
php_value suhosin.post.max_vars 2048
<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

mykkal
26-08-12, 22:12
Ahoj kluci,

potíže se vbet pracovat na mé stránky mymodeltalk.com. Přidal jsem všechno do souboru htcaccess, jak vidíte níže, ale po klepnutí na překlad mám chybu 404. Máme naše fórum v podadresáři míst. Nějaký nápad, co by měla udělat?

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/$2 [L,QSA]

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

Marcin Kalak
27-08-12, 14:27
Vstoupit do htaccess:

RewriteEngine On

#RewriteBase /
RewriteEngine On

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

Příspěvky by měly být dobře přeložit a odkazy by měly fungovat, ale odkazy nelze přeložit. Pak budete chtít zvážit aktualizaci a výrobu plnou integraci vBSEO vBET.

mykkal
28-08-12, 20:43
Ahoj, já nerozumím co říkáte? Co myslíš tím plné VBSEO intergration s VBET?
Proč to teď nefunguje? Není něco správně nakonfigurováno? Sledoval jsem pokynů k instalaci.

Příspěvky by měly být dobře přeložit a odkazy by měly fungovat, ale odkazy nelze přeložit. Pak budete chtít zvážit aktualizaci a výrobu plnou integraci vBSEO vBET.

Marcin Kalak
29-08-12, 11:08
Pokud tento .htaccess nefunguje doporučuji že upgrade na nejnovější verzi vBSEO a provádění úplná konfigurace znovu, což je v vBET/do-not-upload/readme.html

marcostutu
27-09-14, 08:49
Como faço para usar kom o celém kom o Nginx ?

Marcin Kalak
04-10-14, 19:15
bb pracuje s nginx a celém, příklady, pravidla najdete v souboru:

do-not-upload\tools\redirecting-rules\nginx.txt

Fabiano
23-05-15, 23:41
Já nejsem schopen provést postup krátký URL, moje .htaccess takto:

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.mysite\.com
RewriteRule (.*) http://www.mysite.com/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)

Pokud jsem se držet s fungovat dlouho pravidla, já to zvládnu, ale chci to funguje v nejlepším způsobem, jak je možné, že je s dvěma písmeny www.mysite/XY/forum.phpVocês lze upravit pro správný způsob, jak prosím?

Marcin Kalak
25-05-15, 09:08
Pokud si nejste pomocí vazby s 2-příznaky, část i.e: yourforum.com/XY/ pak zkuste toto:

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

Fabiano
26-05-15, 01:56
Díky Marcin, nyní pracoval s touto. htaccessSugestão: patří. htaccess připravený v "Ostatní" v zip. To by usnadnilo velmi. Děkuju.

Marcin Kalak
26-05-15, 11:57
Jsem rád, že jsem mohl pomoct. Máme dát tipy a příklady v souboru do-not-upload\tools\přesměrování-pravidla\.htaccess a do-not-upload\tools\přesměrování-pravidla\krátké-přesměrování-pravidla\.htaccess.

Fabiano
24-06-15, 00:56
Marcin, uvědomuji si, teď, že některé jazyky nejsou přesměrování. Odkaz je přesměrování, ale po klepnutí odkaz vede do domu. Co může být? Můj htaccess je jako poslední příspěvek:

RewriteEngine On

RewriteBase /

Příklad: http://www.xxxxxxx.com/iw/coroas-e-mulheres/2323/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%91%D7%94-%D7%90%D7%91%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%90-%D7%9C%D7%A2%D7%96%D7%90%D7%96%D7%9C.html

Marcin Kalak
24-06-15, 08:20
Prosím, pošlete mi PM přístupové údaje pro Admin CP, celém CP a FTP. Jsem se podívat, co se tam děje :)

Marcin Kalak
25-06-15, 08:40
Musíte nastavit možnost AdminCP->snídaní?->Ovládací Panel->Obecné Nastavení->Náhrada Znaků->Nahradit Non-anglické Znaky v Url? aby neanglické Znaky v Url.

yogasek
08-04-16, 17:51
Mám problém s fórem název přeložit a znaky v url.

1. Vidím, že toto forum mají stejný problém může vyřešit?

Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/en/poczatkujacy/)
musí být:
Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/en/begginer/)

2.
Když jsem se přihlásit, non-anglické znaky funguje a polština slova jsou náhradní příklad: ¤->.
Bohužel hosté mají odstraněné polština slova, takže vbet mají špatné odkazy.
Jak vyřešit tento problém?

Po přihlášení:
Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/filtry-czastek-stalych/)

Hosté:
http://www.carcode.pl/filtry-cz-stek-sta-ych/

Marcin Kalak
09-04-16, 07:24
1. Překlad název fóra není možné.
2. Zkuste vymazat obsah složky vbet_guestcache/en/.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.9.99