PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Tabulka neexistuje chyba.

vbetter
28-04-12, 16:27
Neustále dostávám chybu e-maily s následující zprávou.
Prosím pomozte mi to vyřešit?
Já jsem na nejnovější verzi vbet. 4.4.6.

Chyba databáze v vBulletin 4.1.3:

Neplatné SQL:
Vyberte cache.originaltext jako originaltext, cache.translated, přeloženo z vbenterprisetranslator_cache_medium_az pomoc, cache vbenterprisetranslator_cache_medium_az kde help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. " A cache.serie=help.serie;

MySQL chyba: Tabulka 'xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az' neexistuje
Číslo chyby: 1146
Datum žádosti: Sobota, 28th duben 2012 @ 10: 22: 55 dop.
Chyba datum: Sobota, 28th duben 2012 @ 10: 22: 55 dop.
Skript: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Odkazující:
IP Adresa: xxxxxxxx
Uživatelské jméno: Neregistrovaný
ClassName: vB_Database
Verze MySQL:

r.dziadusz
30-04-12, 22:52
Ahoj
Se pokusí vytvořit tuto chybu, ale mezitím by jste prosím zkontrolujte ručně pokud existuje tabulka vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
A také prosím řekněte mi kdy - po tom, co se stalo tyto chyby začal apear?

vbetter
01-05-12, 00:39
Ahoj
Se pokusí vytvořit tuto chybu, ale mezitím by jste prosím zkontrolujte ručně pokud existuje tabulka vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
A také prosím řekněte mi kdy - po tom, co se stalo tyto chyby začal apear?

Moje webové stránky .htaccess soubor byl změněn vzdáleně na přesměrování na jiný web. Zdá se, že problémy začít tam. Podařilo všechno napraví, ale po inovaci na nejnovější verzi Vbet a předělal soubor htaccess jsem začala přijímat chyby. Skutečně obdrží stejnou zprávu pro následující položky:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Zkontroloval jsem databázi a zdá se, že výše uvedené tabulky tam nejsou.

Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace ode mě Dejte mi prosím vědět. Díky za pomoc, se těšit na opravu.

r.dziadusz
02-05-12, 09:19
Prosím zaškrtněte políčko PM

m_jankowski
19-06-12, 21:46
Žádná odpověď, tak musím uzavřít toto vlákno, pokud máte další otázky s tímto problémem to bude znovu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 gives automatic translations