PDA

Zobrazit plnou verzi: PhotoPost problémy

Bill Craytor
22-02-11, 05:15
Mám potíže s instalací VBet pro práci s PhotoPost. Pokusil jsem se tyto pokyny v jiných funkcích k ne využít.

Mám poslední stažení vBulletin a fotografie poštou phpBB je nainstalován v

/ Home / .... / public_html

PhotoPost se instaluje do / home / .... / public_html / PhotoPost

To je také photopost.xxxx.yyy

Jsem kopíroval styl Erotika a do PhotoPost
Překlady příznaky objeví se tam. Ale když kliknu na vlajku, se vrátí zpět do hlavní forum s hlavním překládal fóru. Když jsem se vrátit do PhotoPost fórum není přeloženo. To je také problém, když klepnu na jakékoliv Subfóra na PhotoPost.

Může mi někdo pomoci?

kamilkurczak
22-02-11, 12:20
Vložte prosím zde url k integraci pokyny, abyste.

bcraytor
26-02-11, 01:01
ValuationEngineer.com / Inzerce ValuationEngineer.com / revize a ValuationEngineer.com / PhotoPost

kamilkurczak
22-04-11, 09:54
Dobrý den, můžete prosím, můžete potvrdit, že tento problém je stále na fórum (budete potřebovat naši pomoc ještě?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.2