PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Warning: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php

StarBuG
02-12-10, 16:38

Warning: require_once(/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php/') in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Ahoj

K této chybě dochází, když klikněte na čištění vyrovnávací paměti.
To s největší pravděpodobností stane, protože někde jste se
změnit název složky admincp z config.php v úvahu

Jen náznak;)

mateuszr
11-12-10, 10:01
Tam je sekce v config.php názvem 'Cesta admin a moderátor Ovládací panely a zde jsou možnosti:

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';
Změny by měly pomoci tyto, ale budeme zkoumat to přesně, jestli je něco jiného, co může způsobit chyba je popsáno výše.

mateuszr
13-12-10, 11:37
Můžete potvrdit, že stále dochází k chybě?

chick
31-12-10, 15:22
Omlouvám se za pozdní odpověď **********.. Ano, samozřejmě jsem to udělal, nebo jsem se mohl dostat do mé administrace.

Je možné, že můj index.php je přesměrován (vbseo) na bfdiscussion (ne přejmenoval jen přesměrování)

Co teď?

Dal jsem na ploše zástupce tohoto vlákna, tak jsem si nezapomeňte vidět vaši odpověď.

kamilkurczak
10-01-11, 13:38
Hmm, jsem stále snaží reprodukovat. Můžete popsat, co mám dělat a co bych měl změnit?

kamilkurczak
20-01-11, 09:07
Dobrý den,
Mám pro Vás řešení.

1. Přejít na admincp-> Plugins a výrobky-> Správa Produkty->
2. V produktu naleznete vBET admin_maintenance plugin
3. V tento plugin najdete:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. a nahradit:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. uložit plugin
6. vyzkoušet.

Vyřešen, budou zahrnuty do příští UVOLŇOVÁNÍ.
Díky za info:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.9.2