PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Bílé stránky při moderování.

Taurus
03-11-10, 12:25
OK, jen jsem našel něco. Nejsem si 100% jistý, ale možná vy můžete vyzkoušet.

Měl jsem 3 z mých Moderátoři si stěžují na stěhování příspěvků a získání bílé stránky. Část z toho byla stanovena s pevným Kamil je na moje předchozí vlákno. Ale na normální bez přeložených stran pokračovali stále bílé stránky. Jediné, co tyto 3 Moderátoři měli společné byla skutečnost, že jejich výchozí jazyk nebyl nastaven. Poté, co jsem to již více bílé stránky.

kamilkurczak
03-11-10, 15:01
Díky za info. Budu testovat:)

mateuszr
18-11-10, 16:10
Jste si jisti, že psát o moderátoři? Jak jsem se snažil, byl jsem ještě přesměrován na UserCP jako moderátor / SuperModerator dokud jsem nastavit výchozí jazyk

Edit: Žádná odpověď. Vyřešil nyní.
Důvod: není problém reprodukovat kvůli požadavku na nastavení výchozího jazyka každého uživatele.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99