PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Uživatelé nastavit jazyk nedodržel

Simon Lloyd
05-10-10, 21:00
Zaregistroval jsem se jako nový uživatel a vybraných španělských jako můj jazyk vysílání, když jsem se pak přihlásit do fóra to bylo v anglicky než španělsky (i pobyt v Anglii, takže můj prohlížeč není angličtina, ale v nastavení vbet Vybral jsem si "důvěru uživatelů" ), jsem zkontroloval v usercp údaje upravit a zvoleném jazyce ukazuje, španělsky?

Můžete mi poradit, prosím?

S pozdravem,
Simon

EDIT: jazyk vlajka (španělsky), nemůže být zvolen tak, aby část je ctí, je to jen, že nemá přeložit stránku do španělštiny!

kamilkurczak
06-10-10, 08:26
Dobrý den,
Důvěra uživateli možnost, že k detekci jazyka Google. Google není požádán o jazyku vůbec, se používají uživatelská nastavení. věříme, že uživatel, který zprávu psal, je v jeho jazyce, který on set. Je pouze příspěvky napsané tohoto uživatele.
Forum jazyk bude vždy taková, že jste si vybrali. (Např. "anglicky")

vBET
06-10-10, 08:34
vBET přesměruje na jiné konkrétní jazyk, když nastavíte speciální položky v sekci Různé jmenoval Přesměrovat na uživatele jazyka. Vezměte prosím na vědomí, že ještě vBET přesměruje podle nastavení prohlížeče (poslat záhlaví), nikoli podle uživatelského nastavení. To je dost, protože když máte skutečný uživatel, který mluví španělsky pak bude mít španělský nastavení svého prohlížeče - takže vBET budou moci přesměrovat ho, i když je host. Také přesměrování podle prohlížeče informací je mnohem rychlejší - to můžeme udělat v první háček. Aby bylo možné přesměrovat dle nastavení uživatele, musíme počkat, až se přihlásí a pak se můžeme přesměrovat po vBulletin teak z databáze svých kontaktních údajů. Takže skutečná strategie je rychlejší, pracuje také pro hosty a za reálných uživatelů (ne testovacích účtů), to je dost:) si můžete jednoduše otestovat tím, že změníte nastavení jazyka prohlížeče, restart prohlížeče (přesměrování je pouze pro první požadavek na sezení, a tak jsme umožní uživateli změnit později) a někdy jasně cookies (v případě prohlížeče se bude konat zasedání po restartu).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 gives automatic translations