PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Google je e-mailem mi (404) měkké chyby??



mario06
10-09-10, 15:56
V mém webmaster stránek Jdu asi 2 zpráv měsíčně z Google uvádí, že se nacházíme (404) měkké chyby, což znamená v jednoduchých slov, která jsou nalezení duplicitních URL (vbet translatated URL) S ohledem na rychle rostoucí a indexování. Co bych měl udělat pro zastavení tato varování? V podstatě v mém Webmaster Tools jsem pouze 2 skutečné (404) se založí a 102 se zakládá kvůli mé robots.txt.

Cache-sada do 15 dnů
Guestcache-off

basketmen
11-09-10, 11:51
Co bych měl udělat pro zastavení tato varování?

Věřím, že stačí 301 přesměrování starých URL (změna URL, které již nepracuje), na nové URL (URL stránky, která již funguje) s htaccess, stačí hledat v okolí fóra, které ten, který budete potřebovat ve skutečnosti

mario06
12-09-10, 09:39
Jen jsem se celkem 2 404 reálných chyb, Google mi říká, že mám stovky měkké (404) chyby, ale když kliknu na ně pracují, tak to má něco společného s překládal adresy URL, jak psali mi řekl mi, že indexování roste příliš rychle, ale duplikáty ...

Každopádně, co mohu přidat do mého htcaccess na "hide" to od Google, než se zlobit.

basketmen
12-09-10, 10:17
Jen jsem se celkem 2 404 reálných chyb, Google mi říká, že mám stovky měkké (404) chyby, ale když kliknu na ně pracují, tak to má něco společného s překládal adresy URL, jak psali mi řekl mi, že indexování roste příliš rychle, ale duplikáty ...

Každopádně, co mohu přidat do mého htcaccess na "hide" to od Google, než se zlobit.
hehe Myslím, že můj poslední příspěvek nahoře už odpověděl, že je možné přesměrování 301 s htaccess, nebo možná jsem slečně porozumět, pokud můžete dát například Co vypadá jako starý url (url změnil, že již nefunguje, se chyba 404 dnes) novou adresu URL (Adresa URL stránky, která již funguje)

vBET
12-09-10, 14:23
Dobrý den. Uveďte, prosím, další podrobnosti. Jak tomu rozumím Webmaster Tools vám řekne, že máte pouze 2 skutečné 404 chyb, ale přesto Google e-maily o spoustu chyb 404. Ale to jsou opravdu funguje ... Jsem trochu zmatený tady;)

Přiložte prosím plné Google obsah e-mailů a některé z těchto 404 odkazů.

mario06
15-09-10, 07:40
Nemohu poslat "pracovní" Soft chyb 404 odkazů už proto, že jsem vyprázdnil vBET tabulky, teď jsem se dostat měkké chyb 404 už Jdu správnou odpověď 404 Not Found. Takže v tomto bodě vBET je na štíru, rád bych vám připomněl, že Google nemá rád měkké chyby a oni si potrestat svou nízkou Page Rank a AdSense, pokud to jde na dost dlouho.

S pozdravem

vBET
15-09-10, 14:56
Omlouváme se, ale v tuto chvíli nemám přesně pochopit, co problém je. Popište prosím to více, jinými slovy. Nemáte měkké chyb 404 enymore, stačí opravit 404 - uveďte příklady stránek, které nefunguje. Kolik chyb jako ty existuje? Psal jsi, než že máte pouze 2 404 těžké chyby. Máme stále problém zde?

kamilkurczak
07-10-10, 13:55
Žádná odpověď - vyřešen. Pokud ne - prosím napište sem a já se otevře toto vlákno znovu.
Díky

mario06
13-01-11, 07:00
Musel obrátit maximálně 15 dnů vyrovnávací paměti až 5 dní tento problém překonat.

kamilkurczak
13-01-11, 11:06
Takže teď to řeší, ne?

mario06
18-01-11, 10:34
Ano, jsem vyřešil tento problém, ale na vlastní pěst, a ne z podpory.
Můžete zavřít toto téma.
S pozdravem

kamilkurczak
18-01-11, 11:34
ok díky za potvrzení

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1