PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Zobrazují se chybové hlášení Každý pohybující vlákna



basketmen
08-09-10, 11:34
Já si to chybové hlášení Každý pohybující vlákna


Fatal error: Call to undefined function vbet_vbseo_filter_replace_text () in / home / username / public_html / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 47


stále používáte výchozí jazyk, jsou vlákna se stěhoval, ale vypadá, není přesměrování URL rewrited znovu po úspěšném přesunu nit, ještě s domain.com / showthread.php? t = 123456 a zobrazí chybová zpráva, podívejte se na screenshot






http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/3.jpg

vBET
08-09-10, 22:51
Vypadá to jako nějaký problém s htaccess -. Dělal jsem speciální integrační tam (PM), takže vaše pravidla nejsou standardní, a to je problém (požadavek, který přijde, aniž by se soubor SEO, tak naše další funkce, které nejsou součástí integrovaného vBSEO a kód nefunguje ). Dohodli jsme se, PM, že budu stále pracovat na těchto pravidel (pro speciální člen strany), takže jsem ještě přístupové údaje - budu opravit na místě:)

basketmen
08-09-10, 23:16
Vypadá to jako nějaký problém s htaccess -. Dělal jsem speciální integrační tam (PM), takže vaše pravidla nejsou standardní, a to je problém (požadavek, který přijde, aniž by se soubor SEO, tak naše další funkce, které nejsou součástí integrovaného vBSEO a kód nefunguje ). Dohodli jsme se, PM, že budu stále pracovat na těchto pravidel (pro speciální člen strany), takže jsem ještě přístupové údaje - budu opravit na místě:)
Aha, takže kvůli tomu, že je OK a pak není příliš důležité, / není naléhavé teď, protože vlákna jsou přesunuty, pouze dostat, že chybová zpráva, že je důležitější členských stránky


toto vlákno vyřešen

vBET
09-09-10, 07:34
Díky za zpětnou vazbu. Už jsem zjistil, že řešení, tak řešení od členského stránkách jsem se řešit i tento problém.

vBET
10-09-10, 07:36
Tato otázka se zdá být jednodušší řešení Thant své memberpages zvláštní případ. Tak to je řešeno dnes (budu pracovat na Stil členských stran).

Upozorňujeme, že kvůli své vlastní. Pravidla htaccess, budete muset z 1 další integrační krok s vBSEO pokaždé, když se aktualizace vBSEO. Tento krok je ještě jedna změna v souboru FORUM_ROOT / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php. Takže, když se bude měnit tento soubor, v závislosti na normální integrace návod, prosím, také:
1. Hledat:

<?php
2. Přidat po:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

To řeší problém se stěhováním Témata:)

basketmen
10-09-10, 07:55
Tato otázka se zdá být jednodušší řešení Thant své memberpages zvláštní případ. Tak to je řešeno dnes (budu pracovat na Stil členských stran).

Upozorňujeme, že kvůli své vlastní. Pravidla htaccess, budete muset z 1 další integrační krok s vBSEO pokaždé, když se aktualizace vBSEO. Tento krok je ještě jedna změna v souboru FORUM_ROOT / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php. Takže, když se bude měnit tento soubor, v závislosti na normální integrace návod, prosím, také:
1. Hledat:

<?php
2. Přidat po:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

To řeší problém se stěhováním Témata:)
Ano, jeho pracovní, moc děkuji:)

takže dont potřeba změnit na tučné


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

na naše vlastní cestou, jako

require_once(dirname(__FILE__). '/home/username/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

vBET
10-09-10, 11:53
Neměňte ho - to je už funkční řešení. Pokud chcete změnit na konkrétní cestu do serveru pak stačí nastavit tam plný pevně cestu, ale ani to není nutné.

basketmen
23-09-10, 13:07
Michał Je mi líto, právě našli


When i go to admincp --> pak jít až středně Hledám, nebo Příchozí Hledám, nebo odchozí Hledám stránky, ale i jen se tato chybová zpráva:


Warning: require_once (/ home / username / public_html / modcp / includes / functions.php) [function.require]: failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář v / home / username / public_html / includes / init.php on line 155

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening vyžaduje '/ home / username / public_html / modcp / includes / functions.php' (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / username / public_html / includes / init.php on line 155


Pokud se i ty, odstraňte tento řádek Příspěvek stránka se otevře opět normální, tak jeho vzhled provést některé funkce vbseo špatnou cestu


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');


můžete tento řádek dokonalejší znovu? Pokud není možná budu používat, ne-li podmínkou pro ty Hledám stránky, jako je


if (THIS_SCRIPT != 'scriptname') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}

vBET
23-09-10, 13:30
Toto řešení však nebyla ochotna pracovat v admincp právě na fóru stránek. Musíte přidat stavu, který se bude měnit cestu v případě admincp, nebo se prostě nepřidá tento soubor pak vBET.

basketmen
23-09-10, 17:09
Mám to tak je, co mám dělat


-? Vbseo_moderate.php v souboru po <php jsem Přidat

define('THIS_SCRIPT', 'vbseo_moderate');

- Pak v functions_vbseo_createurl.php i zabalit kód, pokud není podmíněn


if (THIS_SCRIPT != 'vbseo_moderate') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}



jeho pracovní Nyní, když někdo třeba taky

vBET
24-09-10, 15:33
Vy jste měli tento problém, protože pokud si dobře vzpomínám váš server používá vlastní. Htaccess pravidla. Takže tento problém není příliš časté. Každopádně - díky za sdílení:) To může být užitečné pro ty, kdo však bude vyžadovat také vlastní htaccess pravidly, protože některé jiné mody integrace..

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations