PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Problém s instalací vbseo



basketmen
01-09-10, 20:11
1. Já používám vbseo 3.2.0, nemůžu najít tento kód uvnitř functions_vbseo_createurl.php souborů, jako je výuka v readme.html:

$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ TTL);


Už jsem v hledání všech souborů vbseo taky, ale stále nemůžete najít

Prosím, pomozte, dejte mi vědět, pokud budete potřebovat mé FTP a další podrobnosti










2. Je tam ještě žádné řešení, ale tak jsme dont muset vypnout "Nahradit obsah" meta klíčová slova? " pro výchozí jazyk, jako před použitím vBET? Stejně jako pomocí podmíněného Možná, že v souborech vbseo

basketmen
02-09-10, 20:28
Kluci mohu získat podporu prosím zde:) opravdu potřebují pomoc zde

Už jsem koupil vbet více než 24 hodin pryč, ale přesto nemůžete nainstalovat, protože nad problémy

vBET
02-09-10, 22:30
Dobrý den.

1. Prosím aktualizujte svou vBSEO. Používáte starší verzi.

S vaší verzi můžete používat vBET, ale nebude to být integrovány s vBSEO, tak odkazy nebudou přeloženy. Všechny ostatní vBET funkce bude fungovat dobře.
Můžete se také podívat se na kód, který je odpovědný v této starší verzi vBSEO pro získávání vlákna titulů a nahradit ji appropriatelly Pokud nechcete aktualizovat vBSEO. Jako tip můžu říct podívat, kde se používá funkce vbseo_thread_seotitle. Vezměte prosím na vědomí, že starší verze vBET pracoval s vBSEO 3.2.x (pokud si dobře vzpomínám na našem fóru pracoval na 3.2.2) a integrace postup byl jiný, ale v této chvíli to nefunguje, takže nemůžu dát ty starý integrace pokyny. vBSEO změnil svůj kód a také vBET to, aby integrace také měl být změněn.
Právě jsem četla a vBSEO 3.2.2 kódu najdete:

$vbseo_gcache_thread['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ttl);
Takže jste prostě příliš starý - není podporována verze. Prosím aktualizujte, nebo použijte vBET bez překladu odkazy (nejsou to nejlepší pro vaše SEO), nebo najít kód, který by se mělo změnit a změnit.

2. V tuto chvíli tuto možnost musí být vypnutý. Vezměte prosím na vědomí, že to neovlivní vaše SEO, neboť vyhledávače jednoduše ignoruje klíčová slova, meta tag a použití reálné obsah stránky k indexování.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1