PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno chyba v 4.2.3?



bhanuprasad1981
14-08-10, 18:47
Udělal jsem upgrade mého vbet na nejnovější verzi 4.2.3 na 4.0.6 s VB vbseo 3.5.1pl1, problém je s footer reklama, kde jeho představení Můj nadpis je instaed reklamy i nějaké podivné slova, jako jsou tyto: -


//0){location.replace('http://www.pdaapps.org/showthread.php?p='+cpostno);};} } if(typeof window.orig_onload == "function") window.orig_onload(); } //]]>

K této chybě dochází pouze na přeložené stránky, takže jsem dočasně vypnuta zápatí inzerát, prosím, pomozte mi: (

vBET
14-08-10, 22:55
Můžete mi prosím dát větší výkon ..

Bylo by to jednodušší, když jste právě hodin mi přístup údaje k FTP a správce CP + popsat, jak se problém zopakovat (jak zapnout zápatí ad), ale možná budu moci pomoci, aniž by přístup, kdy budu mít více dat.

Dále - to, co je zodpovědný za přidávání zápatí reklamního kódu? Protože pokud je jiná plugin, pak tu máme nějaké integraci problém není chyba.

bhanuprasad1981
15-08-10, 19:50
ok dovolte mi, abych zpřesnění

Používám nejnovější verzi 4.0.6 vb, v VB4 je nedílnou součástí je reklamní manažer, který je žalovat umístění reklamy na mých stránkách, otázkou je, vzniklé v zápatí inzerát, který je nahrazen oblasti záhlaví a děje se pouze v překladu stránek, chcete-li i vám může dát admin detaily

jen pro info jsem přidávání obrázků z mého zápatí: -

nejsou přeložené stránky: -

Desi Pix | sdílení snímků a hostování-Sdílení horké téma Pix-non translated.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2043_nontranslated.GIF.html)

přeložené stránky: -

Desi Pix | sdílení snímků a hostování-Sdílení horké téma Pix-překládal page.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2044_translatedpage.GIF.html)


Prosím, není tato chyba se neukázal v bodě 4.2.2 se stejným mods


přeložené stránky

vBET
16-08-10, 22:53
OK - díky za informace. Budeme kontrolovat, co se změnilo v případě zápatí v kódu, a také pokusit se problém reprodukovat. Díky za fotky - mohli byste poslal surový HTML výstup - alespoň tuto část, která není, jak má být. I - Myslím, že pro Kamil by to mohlo být velmi užitečné, kdyby prostě přístup serveru, kde problém již existuje - ale on se s Vámi o tom sám:)

kamilkurczak
17-08-10, 18:22
Dobrý den,

Teď se budu snažit množit a tento problém vyřešit .. Díky za popis.

bhanuprasad1981
18-08-10, 19:59
všechny aktualizace?

kamilkurczak
20-08-10, 19:46
Přidal jsem obrázek do zápatí místo pro reklamu, ale je to stále jen obraz bez specifický kód, jako je Adsence atd.
Mám jednu otázku: Přidali jste do této zápatí konkrétní kód, či jen obrázek odkaz?
Můžete vložit příklad tohoto inzerátu kódu? Budu testovat.

Pokud ne, můžete mi pm nebo vBET přístup k FTP a admincp, protože nemohu reprodukovat tento problém na naší testovací forum. To vám pomůže se.

kamilkurczak
23-08-10, 14:14
nějaké zprávy? Prosím, přečtěte si můj předchozí příspěvek. Díky.

bhanuprasad1981
23-08-10, 18:39
poslal hod. do vbet okolo 12 hodiny díky:)

kamilkurczak
23-08-10, 20:56
Ano, já vím. Bude stanovena.

kamilkurczak
24-08-10, 14:53
Když jsem se přeložit stránku vidím tento inzerát. je možné ji povolit?

bhanuprasad1981
24-08-10, 15:09
V tuto chvíli se ručně vložené reklamy v šabloně, po vložení auto proces, který jsem zmínil v PM

kamilkurczak
24-08-10, 17:29
ok, teď mohu reprodukovat to na vás fóru. Bude stanovena.

kamilkurczak
25-08-10, 14:51
Dobrý den,
Opravdu potřebuji tento přístup

kamilkurczak
26-08-10, 13:36
Dobrý den,

Všimněte si prosím, že: Pokud vypnete vBSEO tento doplněk funguje dokonale a překladatelské práce perfektní. Takže vBET funguje normálně, ale vBSEO porušil tento inzerát.
Našel jsem to: Pokud vypnete plugin global_complete z vBSEO tohoto inzerátu bude dobré, tak to háček, je v konfliktu.

Když používám print_log, aby log vidím, že když vBSEO je umožnit, aby moje překladů mám $ výstup s tímto zlomené inzerát. Bez této plugin (global_complete) je dobrá práce.
A tak jsme integraci problém.

Všiml jsem si také, že používáte vBSEO 351 PL1, ale já používám verzi bez vBSEO 351 PL1, takže musím aktualizovat na verzi vBSEO PL1.

potom jsem se potvrdit.

kamilkurczak
26-08-10, 15:50
ehh, stále nemohu reprodukovat na své zkušební forum, tak jsem se ještě potřebují mít přístup k fóru. Díky.

Jsem vypnul všechny inzeráty od admincp-> z reklamy-> Správce pořád vidím tento inzerát na forum? Jak mohu zakázat? Máte tento inzerát do šablony?

kamilkurczak
27-08-10, 15:01
vyřešen.
To je vBSEO problém, ne vBET. To je problém v global_complete hák vBSEO.
řešení (již probíhá na fórum)
1. Přejít na admincp-> Plugins a výrobky-> plugin manager
2. Hledat global_complete hák vBSEO
3. nastavit exekučního příkazu k 1001
4. uložit

Zkoušel jsem to a vBSEO odkazy práci dobře a překlad tohoto spojení funguje taky dobrý.
Pamatujte si:
Po aktualizaci vBSEO Vždy byste měli nastavit exekuce až 1001

Prosím, potvrďte.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1