PDA

Zobrazit plnou verzi: Jakou verzi vBET pro VB 3.6.8 a vBSEO 3,3?



myandy99
21-07-10, 19:16
Ahoj, já jsem pro tuto novou a velmi o tento produkt zájem.

Může mi někdo prosím, řekněte mi následující:

1. Co vBET verze podporuje vBulletinu 3.6.8 a vBSEO 3,3?
2. Jaký je rozdíl mezi vBET free verzi a non-free verze?

Díky!

vBET
22-07-10, 07:40
Dobrý den. Oficiálně vBET podporuje vB3.8 nebo 4.0 a poslední verze vBSEO.

Stále máme klienta pomocí vBET na vBulletin 3.6.x - funguje to dobře. Existuje jen jeden problém týkající se vBulletin chybu a že to je důvod, proč nejsme schopni to opravit (vBulletin tým musí opravit své chyby). Tento problém je s překladem archivních stránek a pouze pro fóra (hlavní stránka archiv a nitě archiv stránek překládá dobře).

Klient Píšu o nepoužívá vBSEO. Takže mi to líto, ale nemůžu říct, jak přesně bude vBET pracovat s těmi starými verzemi. Mimochodem - Můžete začít tím, testují naši bezplatnou verzi na forum. A pokud to bude v pořádku pak můžete zůstat bez jednoho, nebo koupit platil jednoho, pokud chcete mít mnohem rychleji, překlady a vícejazyčné podpory Společenství:)

myandy99
20-07-11, 05:43
Měl jsem držet svůj plán, jak zkoušky vBET vBSEO tvrdí, že nebude podporovat, a to mohlo být (nebo by byly) problematické použití vBET s vBSEO.

Každopádně dnes jsem se rozhodl vyzkoušet, co jste řekl (jste říkal, že to bude fungovat s vBSEO), takže jsem si nainstaloval free verzi pro test a já jsem zjistil, překlad funguje skvěle!

Nicméně, tam je hlavní problém v adresách:

Mé místo je sociální síť (URL xxx.com) se spojil s vBulletin v3.6.8 forum (URL xxx.com / fóra).

. VBET Po instalaci a provedl změny na fórum kořen htaccess, jsem narazil na problém - kdysi jsem si vybrala překlad, můžu se vrátit do xxx.com jako všechny xxx.com URL se nyní stává xxx.com / forums.

Například URL xxx.com / index.php? Page = hudba se stává xxx.com / forum / index.php? Page = hudby, a proto sociálních sítí části webu je zcela rozbité, protože všechny adresy URL jsou přesměrována na vBulletin fóra.

Máš představu, jak vyřešit tento problém?

Já bych určitě koupi tohoto produktu, pokud to bude možné odstranit.

myandy99
20-07-11, 06:09
Vypadá to, že vypnutím URL sledování v vBET konfiguraci můžu vyřešit problém URL. Ale překlad by přestat pracovat tak, jak to dopadlo. Teď podle toho, co jsem se závitem na tlačítko, zobrazí se jako výchozí angličtinu, namísto původně zvoleného jazyka, a pro každou stránku budu muset kliknout na jazyku vlajku přeložit. To není žádoucí.

Rád bych, aby URL sledování pracovat bez přišroubování moje adresa URL.

vBET
20-07-11, 16:26
Dobrý den.

Toto není sekce pro otázky. Pokud máte problém s free verzi, pak prosím napište zde: Zdarma Verze vBET2.3.x - Erotika Enterprise Translator (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-3-x/)

S největší pravděpodobností máte špatné nastavení a. Htaccess pravidel (check Máte zajíce příslušnou hodnotu parametru Forum adresář).

basketmen
22-07-11, 06:45
Ahoj myandy99, jsem pomocí vb 3.6.x také, a vbseo 3,5, vbet placenou verzi funguje téměř rok nainstalován, zkontrolujte předtím, než svůj příspěvek

z vašeho popisu by měl být jeho htaccess problém, já jsem to taky dříve a platí jen Michal, integrace / instalační poplatek 30 dolarů, aby vbet funguje dobře a integrovat s dalšími script / mod

nechte pro instalaci za vás

vBET
22-07-11, 11:38
Jeho problém je, že free verze nepodporuje překlad mimo forum. Plná verze bude překládat stránky mimo fórum, které vznikají s motorem vBulletin.

To je závit pro vydání:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1