PDA

Zobrazit plnou verzi: 2 hlavní jazyky fóra



botmasterlabs
07-07-10, 00:05
Takže mám otázku. Můj fórum je ve 2 jazycích, angličtině a ruštině.
Takže LAF fóra mluví v ruštině a jiných par anglicky, jak se mohu vBET práci opravit s tím, je-li například ruské strany bude volit RU jazyk a angličtina - angličtina, a oba by měli dostat plnou překládal forum .. .

Jsem si vybral hlavní fórum jazyk anglický a ruský text všichni zůstanou nepřeložené na fóru ...

Thx za pomoc.

vBET
07-07-10, 11:42
V tuto chvíli není vBET podporuje firums, které mají více než 1 hlavní jazyk. Můžete jej nainstalovat a vBET bude fungovat. Stále budete moci nastavit pouze 1 jazyk jako výchozí jazyk. Takže pokud jste nakonfigurovat zdrojovém jazyce (Výchozí nastavení jazyka), jako angličtina - pak to bude fungovat ideální pro anglické závity. Ve stejné době se ruská nebude appropriatelly přeložen, protože VBET řekne Google, že je v angličtině.

Takže v tuto chvíli jediný způsob, jak pracovat vBET appropriatelly pro celé fórum je neprůhledné každého příspěvku psaný v ruštině v Lang a langtitle BBCode. Tímto způsobem si celé fórum se považuje za anglicky a vBET uvidíte, které messaes jsou psány v ruštině. Pokud si koupíte vBET můžeme napsat jednoduchý nástroj, který se jako neprůhledné automaticky všechny příspěvky ve vybraných fóru. Upozorňujeme, že z důvodu dovolené jsme schopni zajistit, že v příštím měsíci.

I - prosím jen Vyzkoušejte naše bezplatné verzi. To nebude podporovat vícejazyčné Společenství (takže uživatelé nebudou moci psát v různých jazycích) a bude pomalejší, než placené verze, ale uvidíte, jak se bude chovat, že nebudete neprůhledné příspěvky psané v Rusian na jazyk a langtitle BBCode

botmasterlabs
07-07-10, 18:54
V tuto chvíli není vBET podporuje firums, které mají více než 1 hlavní jazyk. Můžete jej nainstalovat a vBET bude fungovat. Stále budete moci nastavit pouze 1 jazyk jako výchozí jazyk. Takže pokud jste nakonfigurovat zdrojovém jazyce (Výchozí nastavení jazyka), jako angličtina - pak to bude fungovat ideální pro anglické závity. Ve stejné době se ruská nebude appropriatelly přeložen, protože VBET řekne Google, že je v angličtině.

Takže v tuto chvíli jediný způsob, jak pracovat vBET appropriatelly pro celé fórum je neprůhledné každého příspěvku psaný v ruštině v Lang a langtitle BBCode. Tímto způsobem si celé fórum se považuje za anglicky a vBET uvidíte, které messaes jsou psány v ruštině. Pokud si koupíte vBET můžeme napsat jednoduchý nástroj, který se jako neprůhledné automaticky všechny příspěvky ve vybraných fóru. Upozorňujeme, že z důvodu dovolené jsme schopni zajistit, že v příštím měsíci.

I - prosím jen Vyzkoušejte naše bezplatné verzi. To nebude podporovat vícejazyčné Společenství (takže uživatelé nebudou moci psát v různých jazycích) a bude pomalejší, než placené verze, ale uvidíte, jak se bude chovat, že nebudete neprůhledné příspěvky psané v Rusian na jazyk a langtitle BBCode
Jsem majitelem plnou verzi zdarma + značky
tak jsem se zkouší, a můj příspěvek byl na základě mých testů s plnou verzí

vBET
20-07-10, 08:19
Takže v tuto chvíli můžete využít naše rady a neprůhledné všechny zprávy v 2. jazyk na jazyk a langtitle BBCode. Tímto způsobem fórum bude mít pouze 1 hlavní jazyk a druhá bude uznána za příspěvky psané v jiném jazyce. V tuto chvíli nemáme žádné další řešení, které.

Prosím, řekněte Potřebujete jednoduchý nástroj, který bude schopen dělat to automaticky pro konkrétní fór id. Vezměte prosím na vědomí, že tyto nástroje budou neprůhledné všechny zprávy určené fóra.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1