PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Díky za vbet, ale všiml jsem si nějakého podivného problému s cmps_index stránky



symbianist
15-06-10, 14:28
Díky za vbet, ale všiml jsem si nějakého podivného problému s cmps_index stránce.
Mám cmps_index.php Pag přejmenován na bindex.php. Ale když se snažím kliknout na trnalstor například arabština, to ukazuje řez jako odkaz


www.mywebsite.com / AR / b
, který je údajně třeba


www.mywebsite.com / AR / bindex.php

A to je stejné pro všechny překlady. Co mám dělat, aby tuto chybu opravit. Díky předem.

vBET
15-06-10, 17:35
vBET řezy index.php z URL - to je důvod, proč jste tuto otázku. Pro rychlou opravu, prosím:
1. Upravit soubor / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php
2. Hledat:


if (false !== strpos($address, 'index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('index.php','',$address);
}

2. Nahradit:


if (false !== strpos($address, '/index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('/index.php','/',$address);
}


Prosím, potvrďte to pomůže. Zařadíme jej do další verzi, takže budete mít klid na to v průběhu aktualizace:)

symbianist
16-06-10, 10:25
Se mýlím. Jedná se o původní index.php přejmenována na bindex.php a moje cmps_index.php být index.php.
Můj tlumočník v index.php (původně cmps_index.php) se zdá být v pořádku, ale bindex.php (původně index.php) nefunguje.

A nemohu najít tento kód v / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php


if (falešný! == strpos ($ adresa, "index.php") & & falešné === strpos ($ adresa "/ Archiv / ')) {
$ Adresa = str_replace ('index.php','',$ adresu);
}

To je to, co mám v / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

if ($ index = strpos ($ adresa, 'index.php')) {
$ Adresa = str_replace ('index.php','',$ adresu);
}


Odpovězte, prosím, co nejdříve.

vBET
16-06-10, 20:08
OK - Tento kód, který jsi našel, je jeden. Dal jsem si kód z verze ještě nebyla uvolněna. Ale nepoužívejte ho - protože problém je něco jiného, co je popsáno v první řadě.

O skutečný problém. První - Ujistěte se, že to není hotový některá nastavení vBSEO (např. vlastní přepsat nebo tak něco).

Když budete mít jistotu, že to není vBSEO, tak prosím PM fórum URL a přístupové údaje pro správce CP, CP vBSEO a FTP - budeme muset zkontrolovat na místě.

vBET
05-07-10, 07:41
Vzhledem k tomu, že šel do PM - potvrzení může vydat být uzavřen?

vBET
07-08-10, 11:56
Žádné potvrzení - uzavření problém. V případě, že je stále aktivní odpovězte prosím sem a bude znovu otevřena.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1