PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Každý z VBET si práci s nginx jako zástupce



bhanuprasad1981
13-06-10, 13:33
podle doporučení vb.com jsem nginx nainstalován na serveru, to je pozitivní zátěž, je pokles z 25 + na 5 místo je špatné překlady přestal fungovat úplně, jsem nucen odstranit mod, který jsem si koupil, abych si zlepšil provoz: (

Podrobnosti mé stránky: -

vBulletin 4.0.3 poslední
vbseo 3.5.0 před verze
Apache 2.2.x
Poslední nginx zastoupení sloužit statický obsah


Díky předem:)

bhanuprasad1981
14-06-10, 18:05
Nevadí, mám to do práce, některé změny provedené v mém serveru server Admini:)

vBET
14-06-10, 21:00
Jsem rád, že se ovládal to - tak pro ostatní: Ano vBET pracuje s nginx (potvrzeno na klientské forum). V příští verzi pravidel bude platit v balení. Pro tuto chvíli používat ty (třeba přijmout do svého adresáře forum):


location /forums/ {

rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;

rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;


if (!-e $request_filename) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}

}

if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}

bhanuprasad1981
14-06-10, 21:07
toto pravidlo pro nginx jako proxy?

vBET
14-06-10, 23:01
To jsou pravidla pro nginx. Nevím, je tam rozdíl, pokud používáte to jen jako proxy. Jak jsem psal máme potvrzení, tvoří jeden z našich klientů, to je běh na nginx OK. Máte nějaké problémy s těmito pravidly?

bhanuprasad1981
15-06-10, 05:15
Myslím, že tato pravidla jsou pro nginx jako hlavní webový server, máme nginx jako proxy Apache sloužit statický obsah, předtím, když jsem trefil Přeložit jsem si bránu chyby vypršení časového limitu, má technici mají pevnou to:)

vBET
15-06-10, 17:25
OK, takže - Omlouváme se za zmatek;) a skvělé, že jste s ním zacházel. Můžete sdílet své řešení s ostatními? :)

bhanuprasad1981
16-06-10, 09:27
Bylo nginx čekání problém, sorry nemůžu prozradit mnoho, protože se ujal vedení společnosti, která jen odpověděl: "to bylo opraveno" lol:)

Vetall
01-09-17, 08:00
Dobrý den!

Mám Nginx jako proxy Apache, výše uvedené pravidlo nefunguje, dostanu chybu 500.

vBET
02-09-17, 10:00
Otevřete prosím nové vlákno pro váš problém a dát tam další podrobnosti - pravidla, která jste použili?
Používáte booth - Nginx a Apache? Pokud máte Apache zkusil jsi použít .htaccess?

Popište, prosím, to samostatné vlákno - tohle je pro jiné problém zákazníka a je již vyřešen.
(v této chvíli vidím, že překlady jsou pracuje na vaše fórum - uveďte prosím také adresu URL, na rozbité stránku)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1