PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Žádné Traslation



xfofo_ksax
12-06-10, 09:13
Žádné Traslation

http://img815.imageshack.us/img815/4372/capture11v.png

kamilkurczak
13-06-10, 13:00
Dobrý den,

zkuste toto řešení http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Fórum jazyce možnost máte v admincp -> vBET-> Hlavní

xfofo_ksax
14-06-10, 08:08
1. Vy jste to ladem návod k instalaci. Je nutné nakonfigurovat Forum jazyce možnost. Stačí nastavit mod >>>>>>>> jsem
2. Nastavíte špatný překlad Google API klíč - nastavte na odpovídající hodnotu, nebo je odstranit (nedoporučuje - stačí nastavit správně) >>>>>>>> Mám ji a nastavte ji
3. Z nějakého důvodu jste byl zablokován Google>>> Google indexovat mé stránky, ale jak mám vědět, že mé stránky je zablokován

kamilkurczak
14-06-10, 11:37
Indexování nemá nic společného s překladem.

Pravděpodobně jste byl blokován Google.

Prosím, googletest.php soubor a dát ho na svůj server:
Zde máte kompletní řešení (s kódem)
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728

xfofo_ksax
14-06-10, 14:05
Výsledek je

Spuštění překladatelské zkoušky
Výsledek testu:
Zkušební Chyba: Ne URL set!

kamilkurczak
15-06-10, 09:31
Dobrý den,
To není chyba vBET, je to chyba kudrn.
je třeba najít řešení na Google "Ne url nastavení zvlnění error".

xfofo_ksax
15-06-10, 23:17
Já opravdu nevím
Ale co bych rád věděl,
Tento problém vychází z nastavení serveru? nebo nějaký kde?

vBET
15-06-10, 23:55
Jak můžete vidět chybové z knihovny CURL - takže budete muset hledat odpověď CURL oblasti. Prosím, ujistěte se, že jste testovali pomocí příslušného kódu - že neexistuje žádný další znak dal omylem (jako Enter před uložením). Tento test kód je k dispozici také v balení vBET / do-not-upload/tools/googletest.php.

Vezměte prosím na vědomí, že Vám zde vBET podporu. Je-li problém se netýká vBET nemáme z dalšího vyšetřování, jinak bychom řešení problémů všech dětí. To není naše role. Právě teď víte, kde existuje problém. Prosím, vyšetřovat to. Jsme zodpovědní pouze za vBET kód a pokud něco selže mimo něj jsme prostě nemůže být zodpovědný za to.

Udělal jsem malý Google hledá pro své chybě jsme našli 1 náznak o špatné statické jmen - to je důvod, proč se ptám Vás, abyste znovu kód vašeho test. Nalezeny žádné další rady. Na závěr, prosím, stačí kontaktovat vašeho poskytovatele hostingových služeb vyřešit vaše problémy serveru. To může být na úrovni konfigurace serveru může být chyba v knihovně CURL. Nelze říci.

Vězte, že to není konečné řešení, ale doufám, že alespoň víte, kam jít. Jak jsem napsal - není to vBET problém a to je mimo naši kontrolu. To je nějaký problém na serveru a doufáme, že se s ní zacházet rychle - to ne si pak se svým poskytovatelem hostingu podpora:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations