PDA

Zobrazit plnou verzi: Již udělal Změna Copyright text?!?



mario06
08-06-10, 20:00
Můžete změnit text autorských práv na něco profesionálnější, protože jsem se nedívejte současnosti vypadá to, autorská práva vBSEO vypadá pěkně.



Integrace s Google překlady VB Překladatel Enterprise 3.3.4


Jak můžete vidět zde pouze slovo vBSEO je spojeno, a ne celou řadu dávat to více profesionální vzhled:

SEO od vBSEO 3.5.0

vBET
09-06-10, 11:27
Jak jsem pochopil, které považujete za kratší za více profesionální. To by mohlo být pravda, pokud dělat krátké textové by být cílem. Vezměte prosím na vědomí, že nejkratší text není naším cílem v případě úvěru odkaz a je profesionálem ve cíle, které se uskuteční:)

Každopádně jsme se, že vaše tvrzení a zkontrolovat, jak můžeme dělat to kratší, aniž by ztratil své profesionalitě.

mario06
09-06-10, 14:54
Je to celková délka mi nevadí, ale něco takového vypadá profesionálněji oherwise Zdá se, že je to freeware software plná reklamní odkazy.


Automatické Google překlady vBET 3.3.4
Jen vBET odkazy na stránky, vypadá pěkně ne? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1