PDA

Zobrazit plnou verzi: Další úspěšný příběh



VGF
01-06-10, 16:15
Já jsem měl jen nainstalovaný plugin pro, jako 10 dnů (komerční verze), a již zdvojnásobili množství běžných návštěvníků. A stále roste každým dnem.

Někteří z mých top cílové stránky jsou nyní populárnější a další navštívili v jiných jazycích ... než výchozí anglickém jazyce.

Trvalo to asi 2 až 3 dny za hity z jiných zemí začít pomalu objevují. Ale posledních pár dní, co byly dramaticky roste.

Mám nainstalovaný vbSEO stejně, a také doporučit, aby pro ostatní. Jak jeho důležité mít titul klíčových slov v URL a také končí. Html. Nezkoušel jsem vBulletin 4,0 URL optimalizační metody, takže si nejsem jistý, jak dobře, že jeden pracuje.

Jednu věc vím jistě je, uvidíte velmi malý nárůst provozu klíčových slov, pokud vaše stránky nejsou SEO optimalizované a stále končí. Php

Také jsem nikdy upravil můj vbSEO stránek, aby zahrnovala další jazyky. Pokud je tato funkce jsem vypnul vbSEO Sitemap úplně tak, že Google by mohl postupně objevit vše, co na jeho vlastní. Jak to udělal správně. Nemusíte předkládat své stránky na různé verze Google ... buď to najde váš obsah automaticky, a místo to v jejich příslušných vyhledávače. (Google Čína, Indie, Google, apod.)

Zobrazení rostly tak posledních pár dní, že jsem musel vypnout "kdo je online" a další kosmetické vlastnosti vBulletin, aby se zatížení serveru.

Michal je génius a tento plugin kopy zadek.

Jediný problém jsem narazil při instalaci, že jsem si "značkový zdarma" verzi vBulletin. Takže když jsem odstranil autorských právech, to spletl s funkcí vBet stejně. Ale nyní je vše v pořádku a personál zde mi pomohl vyřešit.

PM pro url.

VGF
26-06-10, 16:26
Něco po měsíce poté, co tento plugin nainstalovaný, pořád jsem viděl asi 75% nárůst dopravy před rokem.

Vzhledem k tomu jsme se už dostat tisíce návštěvníků denně, než jsme instalovali tento plugin, tak bych to za obrovský úspěch.

Další společnosti, jako vbSEO řekl, že bude jen dočasná dopravní bodec na týden nebo 2, a to je vše .... No, oni se mýlili.

Mimochodem, neobtěžují se snaží dostat dobrou radu od nich o tom pluginu, že už proti němu za více než rok .... asi proto, že jejich naštvaná, že to nevymyslel .. : Navštívit:

vBet skály!

motshy
23-09-10, 19:57
Jsem šťastný, že slyšet

Octavius
23-06-11, 05:07
Zní to skvěle!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1