PDA

Zobrazit plnou verzi: Prosím, pomozte mi



haiduongbk
27-05-10, 02:50
My forum úspěšně nainstalovat a uvést do dobré používat po dobu 1-2 měsíců. Tuy nhiên nefunguje dnes. Nepodařilo se přeložit text nezobrazí, jako je tato chyba:

Překlad textu zmizí všechny - v čem je chyba?
Dvě možnosti:
- Vy jste to ladem návod k instalaci. Ty musí být alespoň Forum nastavit volbu jazyka. Stačí nastavit mod
- Nastavíte špatně Google API klíč - stačí nastavit příslušnou hodnotu tam.
[Lang = vi] Ověřil jsem si, že je normální volby.
Možnost jazyk: vietnamština
API klíč pro windowsz.net: ABQIAAAAs2IPs1XLHdPymfri5WkD_xTf8GI3vNs3mVb8WN39cuNcTc-qzhRwT5Df7M1wFJSUzwlCiKHBDolgnw
Já jsem přeinstalovat, ale to stále nefunguje. Prosím, pomozte me.thank moc.
My fórum je windowsz.net

kamilkurczak
27-05-10, 10:40
propably zákaz od Google, zkuste toto řešení

1. aby googletest.php soubor s tímto kódem:


<?php
echo "Starting translation test<br/>\n";
$connection = curl_init();
curl_setopt($connection, CURLOPT_URL, 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair=en|pl&q=welcome');
curl_setopt($connection, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.4) Gecko/20030624 Netscape/7.1 (ax)');
curl_setopt($connection, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
$time = microtime(true) * 1000;
$result = curl_exec($connection);
$time = microtime(true) * 1000 - $time;
echo 'Test result: '.$result."<br/>\n";
echo 'Test error: '.curl_error($connection)."<br/>\n";
curl_close($connection);
echo 'Connection time (ms): '.$time;
?>

2. Odeslání tohoto googletest.php soubor na serveru do složky fórum root
3. run windowsz.net / root_folder / googletest.php

Zde máte kompletní řešení:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729 \\

haiduongbk
27-05-10, 11:20
Děkuji vám za pomoc. Vytvořil jsem soubor: googletest.php a spusťte adres: windowsz.net / googletest.php. A já se zpráva:

Spuštění překladatelské zkoušky
Výsledek testu:
Zkušební Chyba: Nepodařilo se připojit k 74.125.95.95: síť je nedostupná
Připojení čas (ms): 26,974853515625
To není hlášena jako v

vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
- Co to znamená?

kamilkurczak
27-05-10, 15:56
OK, není zákaz od společnosti Google. Máte problém se sítí. síť je nedostupná. Je to problém mezi serverem a Google.

Za prvé: Zkontrolujte, zda brána firewall neblokuje přístup na Google.

Za druhé: Měli byste kontaktovat se svými hostiteli a požádejte ho o problému s připojením.

PS Pokud váš fórum hostí hostgator nebo theplanet, dostanete toto chování, protože staurday

haiduongbk
27-05-10, 18:15
Děkuju. Použil jsem JustHost. Jak jste řekl. Problémem se stalo s mým serverem. Kontaktoval jsem svého hostitele a problém byl vyřešen. Dnes jsem doma, přečtěte si užitečnost a krásu obchod a používání jejich fóra motor demo jsem si užil. Chci si koupit to, nemáte žádný kupón? Hi

kamilkurczak
28-05-10, 07:36
Žádný problém,

Můžete si koupit licenci .. na levé straně je logo "Kup teď!" tlačítko.

haiduongbk
28-05-10, 16:25
Dnes jsem ho koupil poté. Použití je velmi dobrá, rychlá a lehčí. Ale zjistil jsem, mé databáze neustále roste Cache tabulka. Je to vliv na výkon mých webových stránek? Bezplatná verze nemá mnoho tabulek, jako vyrovnávací

vBET
30-06-10, 10:06
Free verze má také Cache tabulka a cache zvyšuje výkon. Můžete zakázat, pokud chcete, ale je to velmi neuvážený. Pokud zakážete, že všechny překlady se jít od Google pokaždé, když - je to velmi časově náročné. Cache umožňuje získat překlady formě místních zdrojů - mnohem, mnohem rychleji:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1