PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Aktivační e-maily pouze v anglickém jazyce



VGF
22-05-10, 14:35
Doufejme, že Michal nebude cítit zavaleni, když se vrátí. Myslím, že řekl, že existuje vážné záplavy v Polsku. Dobře, že má více pomoci příští týden

Každopádně .... Snažil jsem se přihlášení nového uživatele přes různé jazykové verze překládal mé forum ... a pokaždé aktivační e-mail vždy projde v angličtině.

Ujistěte se, že jsem se vybrat vhodný (jiný) jazyk i při registraci.

Mám následující nastavení.

Jine> Zobrazit původní text pro uživatele> Normální
Jine> Zobrazit původní text pro hosty> Normální
Jine> Translate vBSEO zprávy v JavaScript> Ano
Google rozpoznávání jazyka> Vždy důvěřovat uživatele

nějaké nápady?

vBET
22-05-10, 23:07
Dobrý den. Ano, máme velkou povodeň v Polsku a já jsem byl na dlouhou cestu zpátky z obchodní cesty. A já jsem ráda, že příští týden náš hemžit bude větší a vy jako naši zákazníci dostanou rychleji a rychleji podporovat nové funkce vBET:)

Zpět k otázce. vBET není podpora e-mailů překladu v této chvíli.

Už máme na našem TODO list integrovat vBET frází vB systémem. Když to bude připraven, pak můžeme ověřit možnosti pro připojení do e-mailů, automatické oznámení (které zakládá na věty), a aby vB vybrat výraz dle aktuálního překladu.

VGF
22-05-10, 23:13
A já jsem ráda, že příští týden náš hemžit bude větší a vy jako naši zákazníci dostanou rychleji a rychleji podporovat nové funkce vBET


Úžasné, rád slyším! To je skvělý produkt.



Už máme na našem TODO list integrovat vBET frází vB systémem. Když to bude připraven, pak můžeme ověřit možnosti pro připojení do e-mailů, automatické oznámení (které zakládá na věty), a aby vB vybrat výraz dle aktuálního překladu.


Ok, díky.

tsak76
24-11-10, 11:16
Je to vyřešit? Já používám 3.3.6 a e-maily Nenechte se překládal. vyskakovací okna i

mateuszr
24-11-10, 11:44
Dobrý den!
Tady je odpověď:


Zpět k otázce. vBET není podpora e-mailů překladu v této chvíli.

Už máme na našem TODO list integrovat vBET frází vB systémem. Když to bude připraven, pak můžeme ověřit možnosti pro připojení do e-mailů, automatické oznámení (které zakládá na věty), a aby vB vybrat výraz dle aktuálního překladu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1