PDA

Zobrazit plnou verzi: Můj příběh s vBulletin Překladatel Enterprise



RootShell
04-11-09, 22:48
Dobrý den! Začal jsem minulý týden svou novou fóra ve francouzštině na aktuálních informací a řešení problémů, po instalaci a první addon indexace ve vyhledávači Google, zjistil jsem, že stránky jsou indexovány s více jazyky, a tak jsem si vychutnat mnoho návštěvníků z různých zemí a jazyků, mám také sdílení příjmů systém instalován Google Adsense na můj blog, tak budu mít hodně členů za chvíli. Tento text je psán ve francouzštině, a to díky Michał Podbielski si usnadnit práci v překladu pomocí tohoto silného aplikace. To je jen začátek: D.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations