PDA

Zobrazit plnou verzi: Nové VBET



hmspain
04-05-10, 17:14
VBET je revoluční, ale chvíli trvá, než vidět efekt :-).

Můj první stížnost vlajek v horní části! LOL jsem opustil příznaky jako reklama na VBET, a to díky Google za překladatelské služby!

Nakonec, doufám, že moje Zahraniční uživatelé pochopí k tomu, že náš systém je vBulletin již pouze v angličtině ...

Má někdo byl schopen dostat VBET práci se sociálními skupinami, nebo blogování?

vBET
04-05-10, 20:55
Dobrý den, vítejte na našem fóru:)

Je dobré dát na vědomí v uvítací zprávě tomto fóru podporuje další jazyky a lidé mohou wite ve svém vlastním jazyce:)

O sociálních skupin a blogů. vBET plně podporuje překlady sociálních skupin a také lidé, může napsat, že v jejich vlastním jazyce. Blogování je podporován ve VB 4.x Publikování Suite, pro VB 3.x blogování bohužel není na úrovni, vícejazyčné - není podporována psát v různých jazycích, ale měla by být přeložen, stejně jako ostatní části fóra. A my ještě nejsou schopny plně podporovat ji vB3.x, protože nejsme schopni si koupit licenci pro vBulletin, nebo dokonce si to pro testování puroposes - Erotika pro blogování na 3.x je mrtvý projekt a není podporována ještě.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1