PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Obrovské množství přesměrování chyb z Vbet



hotslot
01-05-10, 07:45
Chyby procházení
Google setkal s problémy při procházení vašich stránek.

Všichni jsou z vbet jazyka stránek a má co do činění s tagy.

http://www.example.com/af/tags/etcetc
http://www.example.com/ro/tags/etcetc

HELP

vBET
01-05-10, 12:23
Všichni jsou z vbet jazyka stránek a má co do činění s tagy.

http://www.example.com/af/tags/etcetc
http://www.example.com/ro/tags/etcetc

HELP

Zkontrolujte prosím, zda se takové spojení neexistuje v původní podobě - není přeloženo. Možná, že právě značka odstraněna, takže odkaz už neexistuje, a mluvíme o historii ...

Prosím, dejte mi skutečný vztah, který je poškozený.

hotslot
01-05-10, 16:51
Poslal jsem vám pár fotek .. Původní forma je ještě tam.

vBET
01-05-10, 18:06
Poslal jsem vám pár fotek .. Původní forma je ještě tam.

OK - jít tam.

vBET
01-05-10, 18:15
OK - to je vBET chyba. Našel jsem jednu chybu - je již opraven a bude součástí příští verze. Máte narychlo níže - udělejte to, a potvrzují to vyřešit váš problém.

Quick Fix:
Editovat - viz nový narychlo níže.

hotslot
01-05-10, 18:48
Vezme muž přiznat chybu. Děkujeme, že jste vBET za pomoc a pozornost v této věci. Váš opravdu dobrý člověk.

Teď jde vbenterprisetranslator_seo.php

Nemůžu najít to kdekoliv. Můžete mi pomoci, prosím

vBET
01-05-10, 21:48
Najdete ho v adresáři fóra.

I - Byl jsem ještě prověřila a zjistila jsem, že to má 2 příčiny. 1 - nedostatek? " parametrů, 2 -% v URL. Udělal jsem nové řešení, které zajistí, že? " tam bude, pokud jsou parametry v URL a bude zajišťovat% příslušně.

Takže pro lepší rychlou opravu, prosím postupujte následovně:
1. Editovat soubor: vbenterprisetranslator_seo.php
2. Hledat:


$_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_REQUEST['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);
$queryString = &$_SERVER['QUERY_STRING'];
if ($addQueryString && $queryString) {
if ($queryString[0] == '&') {
$queryString[0] = '?';
}
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
}

3. Nahradit:


if ($addQueryString) {
$index = strpos($_SERVER['QUERY_STRING'], '?');
if ($index) {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = substr($_SERVER['QUERY_STRING'], $index);
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
} else {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = '';
}
}

hotslot
01-05-10, 23:57
To je jen pro tu jednu značku .. Proč to udělal chyby se pro tento jeden konkrétní? Nebo je to globální věc a prostě není chycen až v části Nástroje pro webmastery ještě>?

vBET
02-05-10, 00:55
To je jen pro tu jednu značku .. Proč to udělal chyby se pro tento jeden konkrétní? Nebo je to globální věc a prostě není chycen až v části Nástroje pro webmastery ještě>?

Tenhle má% záznam v ant se zdá, že vBSEO nepoznal to tak dělal přesměrování (byl tam jeden vBET chybu, která se opravuje narychlo). Přesměrování, které zahrnovaly vBET parametrů z pravidel htaccess, které se obvykle řez. - Ale měli jsme problém při řezání těch (také opravena v narychlo).

hotslot
02-05-10, 19:27
Je to v vbulliten admin oblasti? Nemám ponětí, kde je forum adresáře. Pamatujte si, im ne tech nebo počítač průvodce. Uděláš to pro mě?

vBET
02-05-10, 22:28
Musíš jít do struktury fóra adresáře FTP a najdete tam:) Podle fórum URL pravděpodobně soubor naleznete v hlavním adresáři FTP nebo podadresář public_html (pokud existuje zde).

To je jednoduché kopírování, vkládání úkol a nevyžaduje žádné technické znalosti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1