PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno vbseo a. htaccess



krisp
04-11-09, 14:43
Já používám vbseo pro různé funkce, kromě SEO nemám žádné přepisování URL pomocí vbseo

Takže mám ještě potřeba přidat:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
$ RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
nebo jen:

RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 dolary? Language = $ 1 [L, QSA] [/ lang] [/ lang] [/ lang]

- Není-li přepisování adres URL s vbseo

(Také byste mohli možná odešlete htaccess soubor zde -. Chcete-li vidět příklad, jak to vypadá na vbseo + vbet)

vBET
04-11-09, 14:48
Pokud používáte vBSEO musíte použít pravidla vytvořená pro fóra s vBSEO - jinak vBSEO nebude fungovat vůbec. Tato pravidla umožňují vBET spolupracovat s vBSEO.

Používáte-li pravidla fóra bez vBSEO, požádá nepůjde o vBSEO vBSEO a neučiní nic, pro tento požadavek.

krisp
05-11-09, 00:13
Vezměte prosím na vědomí, že nemám. Htaccess vůbec. Vzhledem k tomu, I dont přepisování adres URL s vbeso to není potřeba. Jen jsem používat různé funkce, jako = nofollow, rozšířené metatagů atd. Všechny tyto funkce jsou vbseo pracuje jen s ne. Htaccess vůbec.

Druhý importu vbet výrobek i admincp a fórum jede uplně prázdný a nemám přístup k formě vůbec.

Vytvoření htaccess s jedním.:


RewriteEngine On

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / $ 2 [L, QSA]

nebo



RewriteEngine On
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 dolary? Language = $ 1 [L, QSA] [/ lang] [/ lang] [/ lang]


- Není žádný rozdíl. Stil není možné komunikovat s fórem vůbec.

vBET
05-11-09, 00:23
Vezměte prosím na vědomí, že nemám. Htaccess vůbec. Vzhledem k tomu, I dont přepisování adres URL s vbeso to není potřeba. Jen jsem používat různé funkce, jako = nofollow, rozšířené metatagů atd. Všechny tyto funkce jsou vbseo pracuje jen s ne. Htaccess vůbec.

V takovém případě použijte pravidla pro fóra bez vBSEO:)


Druhý importu vbet výrobek i admincp a fórum jede uplně prázdný a nemám přístup k formě vůbec.

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8:)

Také se ujistěte, že uděláte vše instalace a integrace kroky správně.
V případě, že nebudete zvládnout hodin mě přístupové údaje k FTP a správce CP.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1