PDA

Zobrazit plnou verzi: Jak zabránit části textu k překladu



jonlar
27-04-10, 20:22
Ahoj. Já jsem pomocí bezplatné verze tohoto skvělého addon a chtěl se zeptat, zda je možné chránit části textu před překladem?

vBET
27-04-10, 21:03
Ano, stačí použít nejsou přeloženy oblasti - pokud potřebujete něco, co nesmí být překládán jednoduše upravit příslušnou šablonu a dát ji mezi
a (Poznámka: Nemůžete použít jakýkoli mod, který odstraňuje komentáře k použití této funkce)

jonlar
27-04-10, 21:11
Je také možné použít v VB CMS v článku, v žádném případě?

vBET
27-04-10, 21:47
Ne ve volné verzi. V platil jednoho, můžete to udělat velmi jednoduše tím, že tyto text uvnitř notranslate BBCode ve zprávě CMS.

jonlar
27-04-10, 23:08
Ok díky. Ale abych byl upřímný, dont chci zaplatit 90 dolarů za scénář! kdy celý BB náklady (předplacené) 125 €
To je defenitly na expanzivní. Já jsem jen upřímná

vBET
02-05-10, 22:30
To je důvod, proč Vám nabízíme bezplatné verzi - můžete si to, jak dlouho chcete! :) Vy a každý, kdo chce jen překlady a nezajímá se o skvělý výkon, vícejazyčné podpory Společenství, překládal RSS a mnoho dalšího.

Máme hodně klientů, kteří jsou velmi šťastný za své peníze investovat do placených verzí:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1