PDA

Zobrazit plnou verzi: HTML vyčištění



moman
28-03-10, 02:12
Já jsem dříve používal plugin na exec. 65.000 čas uklidit komentáře v HTML, ale to nebylo tak efektivní, jak vBSEOs, tak jsem se rozhodl, že znovu.

Změnil jsem podmíněný, který určuje výkon čištění vBSEO z HTML:


if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS)

Chcete-li:


if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS && !$_GET['language'])

Je to bezpečný, nebo se to zlomit části vBET?

vBET
29-03-10, 15:25
Je to bezpečné, protože vyčistit pouze za to, že si stránky.

brubros
08-06-10, 21:54
Takže se to také znamenat, že nastavení vBSEO je "vyčištění HTML kód" Ano, je bezpečné nastavení, protože nebude mít vliv na přeložených stran?

vBSEO admin nastavení ...
Vyčištění HTML kód?
Zvolte 'Ano' pro odstranění zbytečné prázdné znaky a HTML komentáře ze zdrojového kódu své stránky fóra. Tím se zvyšuje C2C (Content až Code) a snižuje poměr velikosti stránek, což vedlo k čistému nárůstu výkonu a snížení šířku pásma.
Poznámka: Pokud Komentáře (nebo HTML tagy) v rámci své stránky nejsou správně uzavřena s jejich odpovídající koncové značky, pak je tato možnost by mohla způsobit nesprávné zobrazení stránek. Ujistěte se, že šablony obsahující bezchybný HTML tagy a kód.

vBET
09-06-10, 11:52
Záleží na tom, když se to stane. Pokud to funguje po vBET plugin pro global_complete háček, pak není problém. Pokud to funguje, než - pak ztratíte informace o tom, co by nemělo být přeložen a dostanete nesprávné výsledky.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1