PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Větší zátěž problémy



Snake
16-03-10, 11:54
OK, takže jsem udělala spoustu testů.

Po dobu 24 hodin můj náklad stále stoupá do 30,00 's

Restart serveru opravy pro jinou 24 hodin.

Pokud se i vypnout mod nechápu tento problém.

Neříkejte, že se mod zdravotním postižením je menší provoz, jak to není pravda, Google stále posílá stejné provoz s mod zdravotním postižením podle mé statistiky.

Vysvětlete prosím, zátěž je zblázním.

tavenger5
16-03-10, 19:32
Zní to jako boti se bít do přeložené stránky, když je na mod. Měli byste se podívat na optimalizaci Apache, nebo získat server s více výkonu CPU. Provozujete vboptimise či caching mechanismů, jako je memcached?

Snake
16-03-10, 21:35
Faktem je moje forum dostane 30.000 unikátů den, pokud jsem vypnout mod zatížení poklesne okamžitě, a boty a uživatelé stále zobrazovat stránky, takže jsou stále náročnější výkon serveru, je pouze to, že si stránky ukazuje použití 10x zdrojů, než normostran vb z normální databáze. Je to špatně napsaný kód, a musí být opraveno! Jiné mody nikdy se to, jen vbet, kéž bych nikdy nezměnil u konce, ale návrat je příliš pozdě. : Mad:

moman
16-03-10, 22:21
Je to opravdu zní, jako používáte na underpowered server. Jsem na 8-jádru Nehalem stroj (tak se díváme na 8 dalších virtuálních jader vzhledem k HT, tedy celkem 16). Já jsem také značně optimalizovaný tento stroj používat svůj vlastní techniky, stejně jako odkazy na lidi na vbulletin.com.

vBET zvyšuje můj náklad od asi 2,5 do 3,0 až 3,5, v závislosti na počtu uživatelů, a to samozřejmě roste na velikosti vyrovnávací paměti. Nicméně, já si nemyslím, že je velká škoda vůbec, jako můj uživatelů současně pohybují od poměrně vysoké 800 až 1200 ještě vyšší.

vBET
17-03-10, 00:38
Ahoj:) Samozřejmě, překlad musí trvat i několik zdrojů - není magie. Přeložit stránku znamená mít výstup výsledků a změnit. Z tohoto důvodu překlad bude vždy trvat déle, než je obvyklé stránku.

Chápu, že nejste příliš spokojeni s více zatížení serveru, ale uvědomte si, že vBET užívá zdroje pouze pro překlad. Pro běžné stránky, které dodává pouze vlajky. Takže to všechno další zatížení pochází z provozu do přeložených stran. Jak jste napsal svůj provoz nešel okamžitě po vypnutí vBET (pokud ji máte chvilku, pak se sníží po vypnutí - věřte mi) a zatížení serveru je nižší - je zřejmé - roboti jsou stále plazí URL přeložených stran, Uživatelé jsou stále najít v Google odkazy na vaše přeložených stran. Takže máte stále stejný provoz, ale nyní si Odkazy je prostě duplicitní obsah - normální strana, která není přeloženo. Pokud chcete zůstat s postiženými vBET Důrazně doporučujeme přidat pravidlo v souboru. Htaccess, který bude přesměrování všech stran překladu, které normální, jinak můžete ztratit vaše SEO, protože duplicitní obsah.

Vezměte prosím na vědomí, že jsme již plánuje podporu dalších vyrovnávací systémy a náš překlad algoritmy jsou optimalizovány okamžitě. Právě jsme tedy zjistili, jak drasticky klesá PHP výkon při práci na velké řetězce a jsme upravili náš algoritmus. Je již vydáno v vBET 4.2.0 s dalšími možnosti nastavení. A budeme pohybovat všechna zlepšení i vBET 3.x, která je stále podporován:)

Chápu, že podle vašeho názoru našeho kódu je slabá. Nevím, na co jste založit vaše očekávání. Máme nejrychlejší překlad mod pro VB - není nic, co funguje lépe. Překlad bude trvat několik zdrojů a náš model bere méně než jakékoliv jiné. Můžete vidět, jak rychle vBET může pracovat na mnoha fórech. Máte-li problémy na serveru, pak prosím zvažte změny konfigurace nebo přidávání serverových zdrojů. Nebudete dát 20 litrů vody na 10 l kbelíku.

Naše vymyslet je: "Máme mnoho změnit." A to je důvod, proč jsme experimentovat, měnit algoritmy, profilování a tráví spoustu času hledáním řešení, která budou vyžadovat méně prostředků. Stále víme, žádný mod, která by mohla být jakákoliv soutěž vBET a tam jsou některé další překlady mods. Udělali jsme spoustu algoritmu změn, které jsme museli Trow pryč, protože to nepomohlo, během tohoto procesu jsme také objevili řadu vylepšení. Můžete mít dojem, zakládat na vašem serveru problémy, ale zvažte prosím máte nějaké lepší řešení? Co byste mohli dát náznak, že možná vBET není špatné řešení, protože pracuje na tisících fórech, možná jste se právě snaží dát 20 litrů vody do 10 l kbelíku. Still - máme hodně změnit a velké TODO list v optimalizaci části (cca 70% na experiment pomůže nebo ne):) a je 100% pravdu - to můžeme udělat lépe, budeme i my děláme všechno čas:) Jen počkej, až jsme se přesunout všechna zlepšení, které jsme v průběhu realizace vBET4.x:)

Když se mi podaří dát nějaké rady - zkontrolujte, jak lze optimalizovat vBET: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
Obzvláště je dobré zvážit vypnutí některých jazyků a blokování irelevantní stránek robots.txt

Jaká je doba odezvy u přeložených stran? Jaké je využití procesoru? Jaká je vaše paměti? Pokud je to přijatelné, pak se nemáte čeho bát. Lidé se často bojí se zvýšením zatížení serveru, a ani neví, co to znamená. 10 krát větší zatížení serveru neznamená, 10 časových více použitých zdrojů. Prostě to znamená, že více podprocesy čekají ve frontě, co je naprosto normální, protože teď si vlákna musí čekat na odpověď Google Pokud jsou některé překlady ještě není uložen. Takže vlákno čeká na odpověď Google, a to trvá CPU vůbec během této doby. Z tohoto důvodu zatížení serveru bude větší, i když vBET mohl vzít žádné finanční prostředky na všechny (co samozřejmě není možné).

O shazovat váš server - to je zřejmě váš problém týkající se serveru. To se stává pravidelně. Měl jsem podobný problém na svém serveru. To bylo způsobeno nějakou chybu, tak jeden Apache Apache vlákno bylo roste a roste s paměti, až celé paměti bylo spotřebováno ans serveru cache. Pouze jedno vlákno se chová jako, že - ostatní nitě Apache byl normální. Hrál jsem si s konfigurací Apache a problém je vyřešen. Myslím, že Apache prostě nějaké paměti úniku - jako já pamatuji, že jsem dal nižší hodnotu žádostí, které může mít o jeden závit. Tam byl také další změny. Doporučuji zkontrolovat využití paměti a sledovat jej na nějakou dobu. Také to může být užitečné pro kontrolu průměrné množství paměti použité jedním závitem Apache, z některých výpočtů a nastavit příslušnou hodnotu parametru Max Threads pro Apache.

Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se, prosím:)

vBET
18-03-10, 09:21
Ahoj - jsem byl na fórum to znamená Ultra Fast ... Takže, co požadujete a proč tak naštvaný postoj k vBET, když máte super rychlé překladatelské služby? ...

Prosím, zvažte, jaké zatížení serveru znamená. Pochopení jeho význam může být velmi užitečné pochopit, co se děje na serveru a jak to může souviset s nití, které čekají ve frontě ne proto, že nemají prostředky, ale čekají na odpověď od ostatních serverů (Google v tomto případě).

Podle mého názoru jste super rychlé překlady a nemáte čeho bát:)

Snake
18-03-10, 12:49
Byl jsem na stavbách 10 let, jsem si plně vědom 10x zatížení neznamená 10x zdroje, přestat se mě jako idiot a krmení lžičkou mě nesmysl. Holá fakta jsou s tímto mod vs jiných volných mod vašeho vozu je mega. A ve špičkách svých stránkách je nyní pomalý a necitlivý. Ano, stránky překládat rychle mimo špičku, ale za cenu pomalého serveru později během dne. Mám Quad-Core, 15K SAS RAID server, který je optimalizován v pohodě, ale spustit 0,50 celý den před tím s velkým provozem. Je to VBET kód, který přidává zátěž a díky serveru pomalu špičce, to je fakt, to není zvýšení provozu, měl jsem stejný provoz a boty před serveru vyrovnali dobře, je to překlad produkt. Období. Pospěšte si a opravit ho, opravdu nechci, aby zaplatit dalších 300 liber měsíčně na server, stačí spustit aktualizaci MOD lol.

tavenger5
18-03-10, 16:03
Kolik jazyků máte povoleno? Kolik příspěvků máte? Máte vbseo a Mapa generátor instalován? Kolik boty zasahuje místě na den?

Snake
19-03-10, 00:11
Dobrý den!

32 jazycích povolena.

100.000 pracovních míst.

Mapa vbseo a instalaci.

Mapa plugin říká, 1000.000 stran plazil den.


Faktem je, že když jsem vypnout mod a restartovat server, bot a uživatelé jsou stále zasáhla můj server stejně jako předtím, stejně stránky jsou stále ve index brýle, a tak jsem si stejně provozu zapnutý nebo ne.

Jediný rozdíl je, že s mod zakázáno roboty a Google se hledači anglické stránky, takže provoz je totožný, jediný rozdíl je, že nejsou vidět přeložené stránky, čímž se zabrání mods databáze otázek.

Je to jasné jako den pro mě byl tento mod byl propuštěn bez řádného vyšetření, a jasně majitel nemá zájem o řešení problémů.

Nezdaří.

Snake
19-03-10, 00:19
Michael, Mýlíte se, je toto zatížení není způsoben nárůstem dopravy, je to způsobeno tím, čtení a psaní překladů k MySQL.

Pokud se vBulletin tým může číst a zapisovat do MySQL s nízkým zatížením, proč nemůžete vy?

Chudák můj přítel kód.

vBET
19-03-10, 02:43
Byl jsem na stavbách 10 let, jsem si plně vědom 10x zatížení neznamená 10x zdroje, přestat se mě jako idiot a krmení lžičkou mě nesmysl. Holá fakta jsou s tímto mod vs jiných volných mod vašeho vozu je mega. A ve špičkách svých stránkách je nyní pomalý a necitlivý. Ano, stránky překládat rychle mimo špičku, ale za cenu pomalého serveru později během dne. Mám Quad-Core, 15K SAS RAID server, který je optimalizován v pohodě, ale spustit 0,50 celý den před tím s velkým provozem. Je to VBET kód, který přidává zátěž a díky serveru pomalu špičce, to je fakt, to není zvýšení provozu, měl jsem stejný provoz a boty před serveru vyrovnali dobře, je to překlad produkt. Období. Pospěšte si a opravit ho, opravdu nechci, aby zaplatit dalších 300 liber měsíčně na server, stačí spustit aktualizaci MOD lol.

Chápu, že jste již seznámeni s informací o zatížení serveru, který jsem vám dal. Vezměte prosím na vědomí, že nemám žádné poznatky o tom, jak je každý pokročilé tisíc našich uživatelů, a pokaždé, když dám zadek kompletní informace, které mohou být užitečné. To ještě neznamená, že jsem s vámi zacházejí jako idiot - to znamená, že mi záleží, takže máte informace, které mohou být užitečné pro vás a vyhodnocování stavu serveru. Prosím, místo abych jiných volných mod, který mluvíš budu rád udělat nějaké srovnání:) Také pokaždé, když si mohou zvolit nejlepší řešení pro Vás.

Ověřil jsem si forum znovu a znovu zdá se reagovat velmi rychle. Prosím, dejte mi nejlepší doba, aby se mohli pozorovateli, co píšete o své pomalé reakce na špičce.

Pokud si chcete zkontrolovat, jak vaše provozu měnit, protože vBET - prosím vygenerovat zprávu, která vám ukáže všechny návštěvnosti si stránky - to je to, co vydělal díky vBET.

Máte naprostou pravdu, že překlady potřebuje další zdroje - není žádná jiná cesta a vy se nikdy najít produkt, který bude překládat vaše stránky bez jakýchkoli nákladů. Jak jsem již zmínil většinu času nutné čekat na překlad Google, když to není z cache, která během této doby své nitě musí čekat na odpověď, co má největší vliv na zatížení serveru. Můžete nastavit větší vyrovnávací paměť Time To Live - pak často vyžaduje překlady budou již v cache. Ale za to, že cache překlady jakéhokoli produktu bude muset počkat na překlad. Neexistuje žádný jiný způsob.

Vezměte prosím na vědomí, že si myslí, že musí být rozdělen mohli opravit.

Jak jsem již napsal, vás budeme neustále zlepšovat vBET výkon. A já jsem už napsal, si, že jsme připraveni zlepšení výkonu, které jsou nyní v beta fázi vBET4.x. Dnes jsme vydá novou verzi s vBET4.x další zlepšení výkonu. A když se chyby pro ty, kteří (pokud existuje), korigovat se bude pohybovat těch vylepšení vBET3.x není nutné tlačit.

Také nikdo vás nutí věnovat jinému £ 300 měsíc pro server - máte dělat svá vlastní rozhodnutí a máte spoustu možností zde. Včetně snížení počtu podporovaných jazyků, nebo přechod na jiný produkt, který jste zmínil, je mnohem lepší. Jsme úplně pochopit, že řešení, které používáte se musí vejít do vašich potřeb a možností. Jsme rádi, že našim zákazníkům lepší a lepší produkt. A jsme si vědomi, že v situaci, kdy se čekat na odpověď formou jiný server váš server bude větší zatížení bez ohledu na to, jaká řešení budeme používat. Budeme rádi, pokud si pobyt s našimi produkty a nakonfigurovat, aby se vešly yo vašich možností. A budeme rádi vám ruku v této oblasti:)

Vezměte prosím na vědomí, že jsme právě dali nové řešení integrovat s generátorem stránek. Pokud jste integrovány - viz nová integrace návod zde:
To výrazně zvyšuje rychlost generace Mapa (na našem fóru více než 12 krát).

vBET
19-03-10, 02:55
Je to jasné jako den pro mě byl tento mod byl propuštěn bez řádného vyšetření, a jasně majitel nemá zájem o řešení problémů.

Nezdaří.

Máte-li pochybnosti o správné testování Navrhuji zkontrolovat historii vBET - to byla testována stovky skutečných fór před tím, než postoupil do placené verze:)

O řešení problému. Je mi líto. I mylně předpokládat, že dává vám v první reakci této informace, mi bylo jasné, že se řešení problému:

Vezměte prosím na vědomí, že jsme již plánuje podporu dalších vyrovnávací systémy a náš překlad algoritmy jsou optimalizovány okamžitě. Právě jsme tedy zjistili, jak drasticky klesá PHP výkon při práci na velké řetězce a jsme upravili náš algoritmus. Je již vydáno v vBET 4.2.0 s dalšími možnosti nastavení. A budeme pohybovat všechna zlepšení i vBET 3.x, která je stále podporován:)

...

Naše vymyslet je: "Máme mnoho změnit." A to je důvod, proč jsme experimentovat, měnit algoritmy, profilování a tráví spoustu času hledáním řešení, která budou vyžadovat méně prostředků. Stále víme, žádný mod, která by mohla být jakákoliv soutěž vBET a tam jsou některé další překlady mods. Udělali jsme spoustu algoritmu změn, které jsme museli Trow pryč, protože to nepomohlo, během tohoto procesu jsme také objevili řadu vylepšení. Můžete mít dojem, zakládat na vašem serveru problémy, ale zvažte prosím máte nějaké lepší řešení? Co byste mohli dát náznak, že možná vBET není špatné řešení, protože pracuje na tisících fórech, možná jste se právě snaží dát 20 litrů vody do 10 l kbelíku. Still - máme hodně změnit a velké TODO list v optimalizaci části (cca 70% na experiment pomůže nebo ne):) a je 100% pravdu - to můžeme udělat lépe, budeme i my děláme všechno čas:) Jen počkej, až jsme se přesunout všechna zlepšení, které jsme v průběhu realizace vBET4.x:)

Když se mi podaří dát nějaké rady - zkontrolujte, jak lze optimalizovat vBET: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
Obzvláště je dobré zvážit vypnutí některých jazyků a blokování irelevantní stránek robots.txt

Cítím se plně zodpovědná za toto nedorozumění. Ještě jednou moc líto. Prosím, řekněte nám, jakým způsobem musíme říct, že jsme se zlepšuje vBET po celou dobu, a jak můžeme vás ujistit, že znovu vBET3.x bude mít další vylepšení výkonu, aby vám jasné, že se řešení problému? Budeme vždy rádi zlepšení našeho způsobu komunikace s klientem:)

vBET
19-03-10, 03:02
Michael, Mýlíte se, je toto zatížení není způsoben nárůstem dopravy, je to způsobeno tím, čtení a psaní překladů k MySQL.

Pokud se vBulletin tým může číst a zapisovat do MySQL s nízkým zatížením, proč nemůžete vy?

Chudák můj přítel kód.

Ty již bylo poznamenáno, že máme plánovanou podporu cache systémů (souborů i stávající motory). Prosím, zvažte, jaké jsou vaše záměry v této diskusi, a to se děje správným směrem ke zlepšení stavu tour serveru - pokud je ještě místo.

Vaše otázka předpokládá, že zátěž je způsobena komunikaci s MySQL. Můžete mi prosím dát nám zdroj této diagnózy? Rádi studovat:)

sarangan
22-04-10, 09:31
Měl jsem stejný problém, sever přetížení. Konečně mám vypnuté VBET z mého fóra a všechno je normální nyní. :)

vBET
22-04-10, 14:52
Měl jsem stejný problém, sever přetížení. Konečně mám vypnuté VBET z mého fóra a všechno je normální nyní. :)

Kterou verzi, kterou jste použili? Prosím aktualizujte na poslední verzi - jsme skvělý výkon. Mnoho uživatelů napsal své poděkování za to, že vidí velký rozdíl - zejména v oblasti zatížení serveru:)

Úpravy:
Jen jsem zkontrolovat fórum a vBET pracuje tam - prosím, nepište nepravdivé prohlášení o vBET stavu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1