PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno strpos(): Offset, která není obsažena v string v ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php na lince 435



dong
17-11-17, 11:21
Odkaz chyba: http://www.forum.alfaholicy.org/159_brera_brera_spider/46135-turbina_dzwieki_turbo_gwizdanie_-6.html?language=ro

vBET
18-11-17, 23:09
Ahoj. Ověřil jsem si některé jiné stránky na vaše fórum a vidím, že chyba se vztahuje k obsahu této konkrétní stránce. Budeme se snažit, aby reprodukovat na našem testovacím serveru. Pokud nebudeme schopni reprodukovat, budeme vás kontaktovat a vyřešit problém na vaší straně.

vBET
18-11-17, 23:22
Ahoj znovu. Našel jsem řádek kódu v repository a už máme opravu pro to, ale je to ještě nebyla uvolněna.

Pro rychlou opravu:
1. Otevřít soubor /includes/vbenterprisetranslator_functions.php
2. Změnit:

$closePosition = strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);
Chcete-li:

$closePosition = @strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);

Prosím, řekněte to budete potřebovat další pomoc s tímto problémem, nebo je to vyřešeno :)

dong
22-11-17, 22:59
Kiedy na zrobię na pojawia się návštěvy strona.

vBET
24-11-17, 17:13
Zaglądnij, proszę, na PM

vBET
03-12-17, 12:17
Ověřil jsem si na fórum to není chyba bb, prostě není dokončena správně instalace a nenastavil konfiguraci, respektive tím, jakou nativní iconv funkce vrátí prázdný řetězec, se snaží převést text z formátu utf-8 na utf-8. Nevím proč přesně v tomto místě, ale to se stalo. Jste nezměnili "-8", "8", který je jasně popsán v návodu k montáži. Problém je vyřešen. Mimochodem, doporučuji vám: - zapnout Apertium - je zdarma bez omezení povolit překlad Microsoft-bez určitých limitů a vytvořit účet s nimi, kde se po překročení limitu překlady vypnout až do konce období.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1