PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Chyby při instalaci



The Slug
23-06-17, 20:48
Ahoj mám jen upgrade licenci, a pokusil se nainstalovat 4.9.1 na moje fórum, které běží PHP7 SQL 4.2.5 a pokaždé, když se snažím importovat to jsem si následující chyby.
Nejsem scripter pochopit, SQL, tak jsem opravdu na rozpacích, jak na to, co to znamená,

Můžete mi pomoci, prosím?




Dovoz Produktu, Prosím Čekejte...

[:]

Volání nedefinované funkce mysql_num_rows() na lince 10 v /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/includes/adminfunctions_plugin.php(1201) : eval()'d code
#0 /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/includes/adminfunctions_plugin.php(1201): eval()
#1 /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/admincp/plugin.php(1755): install_product(' #2 {hlavní}


Fatální Uživatelská Chyba: Volání nedefinované funkce mysql_num_rows() na lince 10 v ..../includes/adminfunctions_plugin.php(1201) : eval()'d code v ..../vb/vb.php na lince 286
Data Trasování:
#1 : vbstop() volána v ..../includes/class_core.php on-line 6089
#2 : vbulletin_error_handler() zavolal na linku
#3 : trigger_error() volána v ..../vb/vb.php na lince 286
#4 : vB::handleException() zavolal na linku

Var Typ:
[ NULL ]

Var Data:
null


To neukazuje v moje pluginy, takže se zdá, přes písemné moje soubory, ale nepodařilo se plně nainstalovat, takže nemůžu odstranit buď!

Díky

Marcin Kalak
24-06-17, 11:14
Rychlá oprava tohoto problému:

Otevřete soubor do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml
Najít kód:


if (!mysql_num_rows($exists) ) {

Nahraďte kód:


if (!mysqli_num_rows($exists) ) {


Tento problém bude opraven v příští verzi.

The Slug
26-06-17, 14:19
Ahoj, Díky za rychlou odpověď.

Prohledal jsem složku, jak jste řekl, ale já nemám nic v mé soubor, který vypadá jako to, co jste zaslali.
Jasně, ty víš lépe než já, ale já jen nechápu, proč se ptáš v tomto XML souboru.
Hledal jsem na několika různých dotazů a není zjištěno, že v kódu do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml

Můžete poradit prosím? Můžu zkopírujte kód zde, pokud se vám líbí?

Díky, Iane

The Slug
26-06-17, 15:11
Ahoj mám použít jiný editor, a teď našel soubor a změnit. Nyní je třeba nastavit v ovládacích panelech, ale vypadá to, že nainstalovali teď.

Díky za pomoc.

Marcin Kalak
26-06-17, 16:44
Jsem rád, že jsem ti pomohl.

The Slug
29-06-17, 17:13
Promiň, že tě otravuju..

Ale já prostě nemůže dostat, aby to fungovalo.

Přečetl jsem si pokyny pro instalaci a přidal všechny API, kromě Google.
Když jsem klikněte na některou z vlajek jsem si:

PHP Varování: preg_replace (): /e modifikátor je již není podporován, použijte preg_replace_callback místo v ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php na řádku 554

PHP Varování: preg_replace (): /e modifikátor je již není podporován, použijte preg_replace_callback místo v ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php na lince 324

Nebo dostanu toto:

Více Možností

Název dokumentu jste požádal (/Forum/Forum/search.php) nebyla nalezena na tomto serveru. Nicméně, jsme našli dokumenty se jmény podobné té, kterou jste si vyžádal.
K dispozici dokumenty:

/Forum/forum.php/hledat.php?searchid=430182&jazyk=hr (společné basename)
Prosím, zvažte informování vlastníka o odkazující stránky o nefunkční odkaz.


Moje fórum je v samostatné složce s názvem Fórum a v "Forum directory" mám /Forum

Nějaké nápady?

Díky

vBET
03-07-17, 11:08
Omlouvám se za zpoždění. Zjišťujeme, proč varování stále objevují (musí být vypnuty). Brzy se vám ozveme. Viz PM.

vBET
05-07-17, 09:25
Prosím, viz soukromá zpráva - čekáme na vás :)

The Slug
10-07-17, 13:03
Zprávu poslal, omlouvám se za zpoždění byly pryč.

Odpověděl na PM.

vBET
16-07-17, 11:53
Problém vyřešen. To byl cosed PHP 7 rozdílů. Změny budou zahrnuty v další verzi, už to máte na vašem serveru :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1