PDA

Zobrazit plnou verzi: vBET isue s Google API



wangan
24-02-10, 21:01
Dobrý den, jsem admin jednoho webu, který běží volnou verzi vBET2.3.8 poslední místa byla zablokována Google. Já jsem se s nimi o tomto problému, a řekli mi, že musím přidat parametr userip na dodávku IP adresa koncového uživatele, jehož jménem je server, který podává žádost API, pokud chci, aby mi odblokovat.

Rád bych vaši pomoc v této věci, jak opravdu potřebuji opravit, pokud nemůžete provést skutečné změny alespoň průvodce mě tím správným směrem, takže jsem mohl dělat změny, jak jsem se poněkud omezené možnosti programování PHP.

vBET
24-02-10, 22:24
Já už mám řešení, že na nějakou dobu. Nechtěl jsem se uvolnit ve volné verzi, protože, jak vím, je doporučena pouze userip není povinné. Nemám čas se uvolnit, takže postupujte podle tohoto návodu:

1. otevřete soubor / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
2. najít funkci vbet_getTranslationURL ($ od, $ do)
3. nahradit celou funkci (nejen této řady) takto:


function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
global $vbulletin;

if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
} else {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
}
}


Po tomto kontaktu Google. Vidím, že budeme muset uvolnit 2.3.x brzy (všechny ostatní verze již je zahrnuta jako si pamatuji). Není čas dnes - ale pravděpodobně vyjde zítra, pokud nechcete, aby se provedené změny sami:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1