PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Nelze Odinstalovat Produkt



minimotorman
16-05-14, 00:55
Když jsem se pokusila odinstalovat vB Překladatel Enterprise 3.3.6 mi to dává následující chyba:

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening vyžadováno '/xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') v /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556) : eval()'d code on line 4

Vypadá to, že chybí soubor. To byla free verze a nemám původní instalační soubory tam.

Může někdo pomoci?

Díky.

Marcin Kalak
16-05-14, 09:18
Pokud máte free verzi, pak je verze 2.3.6.
Máte-li odinstalovat produkt v AdminCP->Plugins & Produkty->Spravovat Produkty? Máte odstraněn bb pravidla v .htaccess? Máte cache plugin? Pokud ano, vymazat mezipaměť.
Prosím vložte odkaz na stránku s otázkou.

minimotorman
19-05-14, 02:07
To musí být placené verzi pak. Je to určitě 3.3.6. Buď jak buď jsem třeba ho odinstalovat.

Ano, to je, jak jsem odinstaloval to v admincp.

Chybu jsem napsal výše, bylo, když jsem se snažil odinstalovat produkt. Neexistuje žádné zvláštní stránku s problémem.

Můžete mi odkaz na instalační soubory, takže můžu zkusit a nahradit tím, že soubor, který pak může dovolte mi odinstalovat?

Díky za pomoc.

Marcin Kalak
19-05-14, 08:08
Prosím pošlete mi PM přihlašovací údaje na FTP a Admin CP. Budu kontrolovat co se děje tam:)

Marcin Kalak
28-05-14, 08:45
Problém byl nedostatek souboru includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Problém byl vyřešen.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations