PDA

Zobrazit plnou verzi: Již udělal Funkce pro ruční vymazání vyrovnávací paměti



tavenger5
17-02-10, 20:30
Já jsem v současné době běží na otázky volného místa na disku. Bylo by hezké mít funkci vymazat vyrovnávací paměť za běhu, aniž by se museli starat o nedostatek místa (nebo nastavení nižší tty v naději, že bude jasné)

Do té doby existuje způsob, jak mohu ručně vymazat cache? (Byl jsem pomocí odstranění všech cache na přání)

vBET
18-02-10, 23:43
Přidáno TODO list, aby ruční čištění vyrovnávací paměti.

V tuto chvíli, pokud vám dojdou místo, můžete:
- Stanovit nižší Cache TTL
- Zakázat cache pro konkrétní jazyky

Právě teď, pokud chcete ručně vymazat mezipaměť, můžete to udělat částečně - soubor Cache TTL na hodnotu 1 (nepoužívejte hodnota 0) a od admin CP ručně spouštět naplánované úlohy "VB Enterprise Translator (Cache TTL)." Poté můžete nastavit Cache TTL na původní hodnotu, pokud chcete.

vBET
09-08-10, 22:49
Hotovo. Budou zahrnuty do vBET 3.3.5 a 4.2.3 - čištění vyrovnávací paměti budou moci čistit cache pro vybrané jazyky a vybrané cache (databáze, soubory host cache, nebo Booth).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1