PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Prázdnota místo přeloženého textu na stránkách



jaryx
12-02-10, 19:18
Já nevím, co na stąło, ale mě není přeložit překladatel. Namísto přeložený text jsou pouze bílé fleky.Podle pokynů od FAQ vypnout cache a přidáno echo... do souboru vbenterprisetranslator_functions. phpJedyny mi vzkaz, který se zobrazí v horní části stránky:

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 639

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 639

Po odebrání rozhraní API klíče stránka je přeložen, ale zobrazí nesprávně (grafika).Prosím, pomozte vyřešit problém.

vBET
15-02-10, 12:52
Dobrý den. Jak bylo uvedeno ve sdělení jste povolili safe_mode nebo open_basedir, která nemůže dojít, pokud používáte CURL.Naleznete zde: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/371-error.htmlTam jde o řešení tohoto problému. Pokud potíže potrvají, dejte nám prosím vědět a bude se podíváme na tomto blíže:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1