PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Přechod od celém aby dbSEO



pcam
24-12-13, 17:18
S mods postižené:

Upozornění: Přiřazení návratové hodnoty nových odkazem is deprecated in ..../includes/init.php(351) : eval()'d code on line 139
Nelze přidat cookies, hlavička již poslal.
Soubor: /var/www/site.com/forum/includes/class_core.php
Linka: 5755

S mods, zapnuto/zpět na:

Upozornění: Přiřazení návratové hodnoty nových odkazem is deprecated in ..../includes/init.php(351) : eval()'d code on line 139

Varování: Pouze proměnné by měly být přiřazeny pomocí odkazu v ..../includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php na lince 851

Běží nginx, tak jsem se snažil:

(bez ;
přepsat ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 poslední;)

přepsat ^/forums/af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|je|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|ne|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&přesměrováni=/forums/ poslední;
přepsat ^/forums/af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|je|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|ne|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&přesměrováni=/forums/$2 poslední;

Zdá se, musím projít přepisuje do dbSEO a vBET, jak to mám udělat?

Já už mám pravidel podobné:

if (!-e $ request_filename) {
přepsat ^ / Fórum /(.*)$ / Fórum / vbenterprisetranslator_seo.php poslední;
}

}

if ($ request_filename ~ "\\. php $") {
přepsat ^ / Fórum /(.*)$ / Fórum / vbenterprisetranslator_seo.php poslední;
}

ale ukázal na dbseo poslední;


Aktuální nginx config:

umístění /forum/ {

try_files $uri uri $/ /forum/dbseo.php?$args;

přepsat
^/forums/af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|je|id|ga|it|ja|ko$
/forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&přesměrováni=/forums/ poslední;
přepsat
^/forums/af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|je|id|ga|it|ja|ko$
/forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&přesměrováni=/forums/$2 poslední;

if ($request_uri ~* ^/forum/mobiquo) {
break;
}

pokud (-f $request_filename) {
vyprší 30d;
break;
}

if ($ request_filename ~ "\\. php $") {
přepsat ^(/forum/.*)$ /forum/dbseo.php poslední;
}


if (!-e $ request_filename) {
přepsat ^/forum/(.*)$ /forum/dbseo.php poslední;
}

}
}

Pomozte prosím o pomoc

Marcin Kalak
27-12-13, 15:17
Zkuste vypnout zobrazení varování v vB (více info). (http://www.vbulletin.com/forum/forum/vbulletin-announcements/vbulletin-announcements_aa/4000121-vbulletin-4-2-2-full-has-been-released?p=4000466#post4000466)

pcam
27-12-13, 21:48
Omlouvám se, ale to mi nepřipadá jako řešení pro mě. Tato varování by mohla poskytnout cenné informace i v jiných oblastech. Můžete mi prosím pomoci opravit tento kompatibilitu?

Marcin Kalak
30-12-13, 12:16
Jsme změnili kód a v dalším vydání našeho kódu nebudou způsobit varování v poslední verzi vB. Těchto změn je příliš mnoho na to, aby jim narychlo. Varování nemají vliv na výsledky. Odkaz, který jsem vám dal, je oficiální řešení vB nebude zobrazovat varování. Otázka varování se týká všech pluginů v poslední vB.
bb současné době podporuje celém a friendly url. Nemáme v současné době podporuje dbSEO. Můžete změnit pravidla, ale nemůžeme zaručit, že dbSEO nebude dělat přesměrování, nebo jiné překvapení - bb nebyly integrovány a testovány s dbSEO.
Doporučuji vám použít zdarma, vestavěný friendly url ve vB.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations