PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Tlačítko Upravit ruční překlad není klikací



tavenger5
03-10-12, 22:24
Jak název říká. "Edit" se nad překladem, ale já nemohu klepněte na něj.

basketmen
04-10-12, 04:59
zkuste upgrade nebo použít jiný prohlížeč, dříve jsem starší prohlížeče ff a neukazovala dokonale, po upgradu svého objevení dokonale

tavenger5
04-10-12, 17:33
Já používám nejnovější verzi BB a pozoroval stejné chování v různých prohlížečích včetně chrom, msie a firefox.

Marcin Kalak
04-10-12, 18:56
Pokuste se vymazat soubory cookie ve vašem prohlížeči.

tavenger5
09-10-12, 22:05
Zkoušel jsem to, ale žádná změna.

Marcin Kalak
11-10-12, 19:51
Prosím pošlete mi PM přihlašovací údaje na FTP a Admin CP. Budu kontrolovat co se děje tam:)

Marcin Kalak
11-01-13, 11:07
Žádná odpověď - řešil otázku je pryč.

tavenger5
02-03-13, 18:59
Stále jsem zažívá i s nejnovější verzí

Marcin Kalak
04-03-13, 10:53
Prosím pošlete mi PM přihlašovací údaje na FTP a Admin CP. Budu kontrolovat co se děje tam:)

Marcin Kalak
05-03-13, 18:18
Při aktualizaci, vám není nahrané všechny soubory na server. Chcete-li tento problém vyřešit:

Nahraďte soubor images/vBET/flags/vbet.css na nejnovější verzi (od posledního vydání).
Nahrát soubor images/vBET/flags/vbet_button_edit.png

tavenger5
06-03-13, 02:50
Při aktualizaci, vám není nahrané všechny soubory na server. Chcete-li tento problém vyřešit:

Nahraďte soubor images/vBET/flags/vbet.css na nejnovější verzi (od posledního vydání).
Nahrát soubor images/vBET/flags/vbet_button_edit.png


Díky - teď, že mám tyto soubory aktualizovány "editovat" se objeví, když se vznáší nad přeložený text, ale nemohu klikněte na něj.

Marcin Kalak
06-03-13, 12:41
Stránka by měla začínat DOCTYPE.
Odstranit nebo přesunout text na tělo: "překlad čekací doba: počet připojení:".
Vymazat soubory cookie.

tavenger5
06-03-13, 13:02
Nejste si jisti, co myslíš. "překlad čekací doba: počet připojení:" vkládá se vBET

tavenger5
06-03-13, 14:02
Myslím, že to má teď, díky za vaši pomoc!

Marcin Kalak
07-03-13, 17:38
Jsem rád, že jsem mohl pomoct.

Překlad doba odezvy je pouze pro účely monitorování a neměl obrátit na celou dobu, ale pouze v průběhu doby odezvy ověření žádostí o překlady poskytovatelům.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1