PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Chyby v nástrojích webmastery Google



tomekgp
18-01-10, 13:14
Mám na fóru VB SEO a pomocí VB Seo Sitemap Generator.
Také se některé chyby na google.com / webmasters / Sitemap

1) chyb indexování, typ HTTP
Chyby jsou takto:
mydomain.pl / el / klany / TŘÍDA /% CAt_title%. html chyb
400 10-01-2010
Chyby jsou v on-line překladu stránky.

2) chyb indexování, typ není navštívil
Chyby jsou jen slova a vypadá jako toto:
mydomain.pl / AR / den /% 5B% 5D 23tp% /
Přesměrování chyba 02.1.2010

Prosím, aby mi pomohl s tímto problémem.

vBET
18-01-10, 15:42
Díky za poznámku. Prověříme to a zvládnout to. Pokud bychom se nemohou reprodukovat na naší straně, my vás budeme kontaktovat pro více informací:)

tomekgp
18-01-10, 17:34
Ok, tak jsem čekal na nějaké informace.

vBET
22-01-10, 16:51
Hi - chystáme se postará tento problém. Můžete mi prosím PM mi přesné odkazy, které Google vidí zlomené? Prosím pošlete 2-3 příklady stánku druhu chyb. Díky:)

vBET
08-05-10, 10:27
Copak si vynutí odkazy, ale řeší podobný problém na jiném serveru, takže předpokládáme, že bude řešit i na vašem serveru - řešení bude součástí příští verze (dnes).

V případě, že chyby se objeví ještě - dejte nám prosím vědět v tomto tématu budeme znovu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1