PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Profil poloha mění ...



hmspain
23-06-12, 02:37
Tady je divná... můj profil | místo | udržuje přepnutí na mé uživatelské jméno!

Měl jsem to pokračující vBulletin V3, ale myšlenka, kterou by odejít s vBulletin V4 (používám V4.2PL2).

Změnit umístění "Cypřiše, CA" (v mém případě) a nějaký čas po silnici (1-2 dny?)... změní na mé jméno?!

Domnívám se, jedním z postupů vBulletin úklid, ale něco jako tento má už všimli jiní... už jsi to někdy viděl? Jakékoli řešení?

Používám asi vanilkovou s pouze VBET, Tapatalk a naše vlastní ověřování přidána.

vBET
23-06-12, 11:33
Máme uvedeno poprvé. Když se to stalo - prosím neměňte je zpět, jen PM mě URL, kde lze vidět a přístup detaily - bude to na vaší straně kontrolovat, protože to se stává pouze na webu.

vBET
07-07-12, 14:48
Není žádná odezva - za problém. Pokud ne, napište v tomto podprocesu:)

hmspain
13-07-12, 14:48
Není žádná odezva - za problém. Pokud ne, napište v tomto podprocesu:)

Omlouváme se, ale minul Vaši odpověď nějak. Nemyslím si, * * je VBET problém, musím zvýšit to na vbulletin.com.

hmspain
13-07-12, 14:48
Není žádná odezva - za problém. Pokud ne, napište v tomto podprocesu:)

Omlouváme se, ale minul Vaši odpověď nějak. Nemyslím si, * * je VBET problém, musím zvýšit to na vbulletin.com.

vBET
14-07-12, 11:42
OK - pokud budete potřebovat naši pomoc, prosím jen napsat :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1