PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Co by způsobit, že se vysílání příznaky * není * pro zobrazení?



hmspain
20-06-12, 22:42
Používám systém vBulletin V4.2PL2 a VBET 4.4.6.

I * myslím * Pracoval jsem asi proxy problém, je pomalé, ale nakonec přeložit stránku, pokud kliknete na jednu z vlajek v horní části.

I * není * viz běžné jazykové vlajky na účtování nicméně. Mám podezření, nastavení, ale poté, co šel přes mé nastavení několikrát, ale nemohu najít to, co jsem mis-set otočit tyto OFF.

Pomoc!

vBET
23-06-12, 21:36
Ahoj. Mějte prosím na paměti, že výkon je lepší když je mezipaměť naplněna. V tomto okamžiku, kdy váš server musí čekat na nové překlady až pocházejí od poskytovatele překlad - když ty jsou uloženy do mezipaměti je mnohem rychlejší:)

O problému - co myslíš tím běžné příznaky? Všechny příznaky nastavení zjistíte v Admin CP - > VSADIL - > příznaky. Je možnost pro rozevírací nabídku a příznaků v řádku (možná to jsou normální) - místo pro ty, kdo v řádku je nastaveno parametrem Flags místo.

Prosím, řekněte to pomohlo:)

vBET
07-07-12, 14:45
Není žádná odezva - za problém. Pokud ne, napište v tomto podprocesu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations