PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Stránky není překlad až na hlavní stránky na fóru



evankreiner
18-06-12, 19:59
Ahoj z nějakého důvodu vnitřní stránky mého fóra nepřeloží když jsem narazil tlačítko příznak. Z nějakého důvodu pouze překládá, když zasáhnu vlajku na stránce hlavním fórem.

Mám také PHP5.2. Pokud jsem přeložit na hlavní stránce, bude pak přeložit další stránky, ale uživatelé mohou přeložit v rámci stránky pokud některý z příznaků.

Díky za vás pomoc.

Tady je to hlavní stránka URL vypadá jako:
Domain/Forum.php

Vnitřní fórum stránky vypadat takto:
Domain/forumdisplay.php?f=2

m_jankowski
18-06-12, 21:07
Dobrý den,

forumdisplay.php?f=11 & amp; jazyk = pl & amp; jazyk = pl & amp; jazyk = fr & amp; jazyk = es

To by nemělo vypadat takhle. Mohl si prosím přesvědčte se, zda máte nainstalován a správně nakonfigurován vBET.

evankreiner
19-06-12, 19:48
Se snažil změnu tolik jako já mohl to do práce, můžete přimět platím 30 dolarů na někoho podívat a něco nezbytné změnit?

m_jankowski
19-06-12, 21:18
Samozřejmě si můžete koupit tuto službu (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration) a my se postaráme o všechny vaše otázky.

Prosím když dostanete potvrzení platby, podrobnosti pm mě plný přístup na ftp admincp a vbseo.

evankreiner
21-06-12, 01:23
Zakoupeno a poslal informace - díky! Jsme v současnosti nepoužívají vbseo

evankreiner
23-06-12, 00:12
Ahoj příznaky nejsou stále pracuje - ale ovládacího prvku dropdown funguje skvěle. Pokud jste navštívit fóra a ponechat výchozí jazyk, klepněte na "Hřebci" nebo jakékoli sub-forum, pak klepněte na jednu z vlajek, jazyk se nezmění.

vBET
23-06-12, 11:31
Dobrý den.

Přebírám váš případ. Omlouváme se za problém. Jak vidím, že stránky jsou přeloženy. Řekněte mi, prosím, potřebujete další pomoc s překladem problémem? Pokud ne, ale existuje další problém - prosím držet jeden podproces na jeden problém. V tomto podprocesu v hlavě vidím že stránky nejsou přeloženy, ale vidím, že to jsou. Takže má otázka stále existuje nebo ne? :)

vBET
07-07-12, 14:50
Není žádná odezva - za problém. Pokud ne, napište v tomto podprocesu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1