PDA

Zobrazit plnou verzi: Nákup otázky / instalace



fernando
15-05-12, 16:07
Ahoj já jsem poměrně nová vBulletin a mods, a tak mám pár otázek.

Chtěl bych koupit tento plugin/přidat na, ale chci se ujistit, že je stále ještě v současné době podporuje v plném rozsahu. Můj přítel to nakoupené pro svůj web, ale neobdržel nezbytné k tomu, aby práce aktivační kód. Také kontaktování podpory několikrát zkoušel ale neobdrželo žádnou pomoc.

Chtěl bych koupit to, je to nejlepší překladatel, kterou jsem viděl, ale nechtěl mít žádné problémy instalace. By zakoupit instalační podpora s doplněk, aby mě můžete nainstalovat s řádnou kód potřebný pro aktivaci.

Mohu se také zeptat proč můj přítel může být nedostává žádnou podporu pro jeho aktivaci problém? Nelze najít jeho kód a má několikrát ho e-mailem. Snažil se příspěvky do tohoto fóra, ale jeho příspěvky nejsou zobrazeny zde. Výrazně by se rád se tento modul v mé fóra nainstalován velmi brzy, takže vaše odpověď je oceněno.

Děkuju.
Fernando

r.dziadusz
16-05-12, 21:58
Ahoj
Pokud si koupíte instalace služby budeme dělat celé instalace místo vás:) - nemáte starosti o instalace služby.

O problému, váš přítel. Děláme veškerou podporu pouze prostřednictvím našeho fóra - a vystavit každému novému uživateli je třeba být zmírněny, takže on neviděl jeho post těsně poté, co on to napsal. Odpovíme co nejdříve každý post.

Tady je vlákno, kde se podobné situace se stalo (možná je to váš přítel post) klepněte na (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2950-purchased-but-no-license-key-no-help-vbet-very-unhappy.html) - Jak můžete se jsme se snažili pomoci, ale neexistuje žádná odpověď od uživatele:)

Alex69
04-03-14, 16:17
Ahoj, jak dlouho bude trvat můžete nainstalovat a aktivovat produkt? mně to trvá pouze 5 jazyků, anglicky, francouzsky, německy, španělsky a portugalsky, u jiných jazyků jsme nemají zájem na chvíli.Rovněž vás žádám, pokud uděláte sami bez aktivace API, protože nevíme, jak aktivovat tyto produkty.

vBET
11-03-14, 09:49
Chtěl bych koupit tento plugin/přidat na, ale chci se ujistit, že je stále ještě v současné době podporuje v plném rozsahu. Můj přítel to nakoupené pro svůj web, ale neobdržel nezbytné k tomu, aby práce aktivační kód. Také kontaktování podpory několikrát zkoušel ale neobdrželo žádnou pomoc.

Příběh jste napsal, je FALEŠNÉ. A je snadné si uvědomit, pro nás, že jste byl podveden, protože aktivační kód (licenční kód) je k dispozici pro každého zákazníka na stránku ke stažení v blízkosti odkaz ke stažení. Takže váš přítel musel vidět, že pokud se stáhli produkt.
Také není pravda, že každý z vašich zákazníků nedostal pomoci VŮBEC. Jsme vždy reakce na příspěvky na tomto fóru a zjistíte to sami jen tím, že půjdete vlákno vlákno.

Tak pro objasnění - podporujeme BB a máte toto fórum, abychom vám pomohli.

vBET
11-03-14, 10:08
Ahoj, jak dlouho bude trvat můžete nainstalovat a aktivovat produkt? mně to trvá pouze 5 jazyků, anglicky, francouzsky, německy, španělsky a portugalsky, u jiných jazyků jsme nemají zájem na chvíli.Rovněž vás žádám, pokud uděláte sami bez aktivace API, protože nevíme, jak aktivovat tyto produkty.

Instalace je triviální - stačí nahrát soubory na server a product.xml Admin CP. Ještě budete muset nakonfigurovat bb. Potřebné možnosti jsou popsány v souboru readme.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1