PDA

Zobrazit plnou verzi: Fatální chyba při stránky vypnuty



brubros
12-01-10, 01:39
Dobrý den. Když jsem admincp / setup / Zapněte vBulletin zapnout nebo vypnout a změnit na "off" a pak ukončit admincp a odhlásit a pak znovu zadat adresu URL domovské stránky, jsem obdržel:

Fatal error: Call to undefined function vbet_getSupportedTranslations () v ... / html / forum / includes / class_bootstrap.php (283): eval () 'd code on line 9

Nemohu se přihlásit zpět do admincp a změnit vBulletinu ON / OFF zpět na "ON", a pak se odhlásit a znovu zadat adresu URL domovské stránky a ... Úvodní strana opět zobrazí správně. A tak se problém, aby se zapojili s odbočkou vBulletin off.

Používám phpBB 4.0.0 Patch úroveň 1 (Gold) a vBET 2.4.1 (aktivovaný) bez vbseo (zatím).

Potřebujete další podrobnosti, nebo víte, co může být špatně? Díky!

vBET
12-01-10, 02:38
Prověříme to a pokusit se reprodukovat. My se s Vámi o tomto problému později.

Také tento problém je o free verzi, tak jsem se přejít na tento příspěvek free verze sub-forum:)

PS.
Vezměte prosím na vědomí, že máme naplánované vydání placené verze vBET 3.3.0, tak bezplatná verze má nižší prioritu. Je možné, že budeme řešit tento problém v příštím týdnu. Doufám, že to je v pořádku pro vás - pro tuto dobu, po kterou můžete zakázat volný verzi, pokud to škodí forum.

brubros
12-01-10, 03:35
Michal - Díky. Úplně jsem podporu svého zaměření na uvolnění vBET 3.3.0! Chyba se mi hlášení pro 2.4.1 není kritická, ale pro mě by mohly pomoci při odstraňování kódu 3.3.0. Těším se, že platící zákazník, jakmile se 3.3.0 je propuštěn!

vBET
14-01-10, 00:13
Vezměte prosím na vědomí, že vBET 3.3.0 nebude podporovat ještě VB4! vBulletin 4.0 bude podporována v řadě 4.x vBET. Máme naplánované vBET 4.0.0 vydání na březen:)

vBET
23-01-10, 03:46
Opraveno - budou zahrnuty do 2.4.2

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1