PDA

Zobrazit plnou verzi: Tato zpráva je napsána ve španělštině, Castilian



xony
16-10-09, 06:21
Ahoj všichni, je pravda, že mě přitahuje tento mod, zda placené verze přichází s podporou, a od té doby jsem tady, protože v současné verzi Google Sitemap vždycky mi dává chyb a varování? vytvoří soubor s více než 1.000.000 URL místo dělí 20.000 URL jako ostatní, pozdrav přátelům.

vBET
16-10-09, 23:53
Je třeba ctít dělení parametr. To na naší straně. Ujistěte se, že jste nastavili další kód na správném místě. Google může selhat také proto, že mapa stránek váhy moc - tak nastavit nižší hodnotu URL max Mapa stránek.

xony
17-10-09, 07:04
Parametry jsem přezkoumat a opravit, musí být Google problém, ale vidím, že Google má problémy s normální, protože to vytvoří soubor je velmi velký, ne-li dost jasně, jsem si vzorek obrázku:

vBET
17-10-09, 11:49
Jak vidím v obraze další den to bylo OK. Takže jste si jisti, že problém stále ještě existují? Toto může být historická zpráva.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1