PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Google jednoduché API přístup



DirtRider
26-03-12, 05:27
Musím přiznat, že se mi opravdu mohli pochopit, jak funguje Google API klíčové příběh. Zdá se, že je to placená služba a aktivovat účtovací informace. Nicméně jsem teď vidět oblast v mé stránky Google API, která říká, jednoduchý přístup k rozhraní API a vypadá to něco takového.

Klíč pro prohlížeč aplikace (s referers)
API klíč: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Referers: Odkazující server jakýkoli: povoleno
Aktivováno pro: Mar 25, 2012 6: 56 AM
Aktivováno: xxxxxx ******** com – jste
Zastaralé klíč: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Stav: Aktivní až do 26. března 2012 6: 56 AM (to opravdu nerozumím jak toto datum změní celou dobu)

Tak je to API klíč měl používat s účtování nebo si najít jinou někde jinde: zmatený:

r.dziadusz
27-03-12, 23:17
Ahoj
Od PM informací předpokládají se vyřešit váš problém:) Ano to je toto rozhraní API klíč

DirtRider
28-03-12, 04:14
Tak to také pracuje pro mě je totéž s ostatními. 90 % času, který nevykazuje překlad není k dispozici. Po 3 dnech bez jakéhokoli typu podpory jsem nyní odebrali Tento mod ze své fórum:(

r.dziadusz
28-03-12, 18:19
Už jste zkusit použít méně překlady jazyky? Nebo si jen přečtěte tento post o výkonu (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

DirtRider
28-03-12, 18:30
Snažil jsem se jen dá výběr jazyků, že můj členové používají primární pouze evropské jazyky. Avšak pokaždé, když by se byl ukazuje, že nebyly k dispozici žádné překladatelské služby. Pak museli ručně spustit naplánovanou úlohu pro ně znovu naskenovat a to by vyzvednout jeden nebo dva na nejvíce. Pak uvidím o několik minut později, že ještě jednou to neměl žádné dostupné překladatelské služby znovu. Tak jak jsem zaplatil za Instalační službu jako nelze získat tento pracovní bez ohledu na to, co jsem udělal. Však pořád ještě seděl jsem s stejné problémy a po 3 až 4 dny zápasí s žádnou pomoc nebo odpověď od odebral ji.

Takže jak říkám, že je to pro mě tak prosím máte náhrada

DirtRider
28-03-12, 18:30
Dvojitá post: zmaten:

r.dziadusz
11-04-12, 17:47
Náhrada téma byla diskutována na PM

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations