PDA

Zobrazit plnou verzi: Otevřeno 500 chyba



steve
09-11-11, 01:06
Ahoj
Mám 500 Chyba při použití Googlu v2 api a microsoft api. Máte nějaké nápady směrem k příčina?

díky

steve
09-11-11, 09:31
googlev2 a microsoft testovací soubory generují 500 chyby.

r.dziadusz
09-11-11, 11:10
Dobrý den,
-Když jsem přejít na adresu url a Začněte překládat nevidím žádnou chybu
-Můžete prosím kolem výsledky testů?

steve
09-11-11, 12:04
Dobrý den,
-Když jsem přejít na adresu url a Začněte překládat nevidím žádnou chybu
-Můžete prosím kolem výsledky testů?

Ne oni jen propadl jsi zpět na zobrazení původního textu. Pokud zapnete microsoft a Gv2, je 500 everytime chyby. Kontrola /test/

r.dziadusz
09-11-11, 13:05
Poprvé testovací soubor do fóra kořenové složky, než je spustit, pokud 500 chyba apears zase budu muset zkontrolovat na místě, nebo můžete mi jen písek protokoly chyb php

Vaše URL: talkfinance.net/ja/ můžete vidět některé přeložit text, coused částečné transakcí (Čtěte více zde (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10969))
Ale pokud používáte Google Api v2 můžete nastavit své vlastní limity, možná vložíte chybný klíč v2 Google Api, po spuštění testu bude to jistě

steve
10-11-11, 01:08
Kvóta je fajn na Gv2, spousta částečné překlady. Jak zapnout M$ dostanu 500 chyba. Testovací soubory běží dobře.

r.dziadusz
10-11-11, 23:34
Asi 500 chyba během microsoft, nastavíte všechny možnosti vBet, jak je že to řekl v souboru readme? Udělal jsi nahrát, uložit-kdysi složku?
By mohla poskytnout protokol plný chyb, nebo pokud nemůžete prosím podrobnosti přístup PM, takže budu schopna provést kontrolu na místě

steve
11-11-11, 00:58
Ano I uploaded nahrávání-jakmile složku, dodržovat pokyny a použít nové nastavení konfigurace.

r.dziadusz
11-11-11, 15:06
Když vidím váš test microsoft nezobrazí žádné chyby, tak že teď nevím, proč to nefunguje pouze v microsoft překladu, coudl prosím testovací účet vytvoříte na ftp a PM mi to?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1