PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Beta podproces titul překladu vydání



Simon Lloyd
18-10-11, 19:34
Ahoj všichni, jsem pomocí beta verze a to nezdá se, že threa tituly se transalting všude se podívat zde kód klec fóra (http://www.thecodecage.com/forumz/search.php?searchid=52276) (vBET zaměstnanci mít přihlašovací údaje) název zobrazen jako "redondeo al restar" vlákno je tady Redondeo al restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar.html) a v aktuální podproces je přeložen název, v vlákno fóra byla přeložena, ale když jsem později dostupný podproces nic z toho je přeložen??? Mám mezipaměti čistič vypnuta (podle nastavení Hm). Všiml jsem si, že můj cache a využití nevypadá, že roste, protože i po vypnutí čištění mezipaměti.

Může někdo pomoci?, už strávil jsem pomocí Google V2 API 200 dolarů a chci, aby si nechat všechny přeložené výsledky.

vBET
18-10-11, 20:09
Ahoj. Když jsem ladem první odkaz vidím:

Je nám líto - žádné zápasy. Zkuste to prosím několik různých termínů.
Uveďte příklad, který můžeme zkontrolovat - prosím řekni, jaká kritéria by měla použít.

Prosím Všimněte si, že vypnutí čištění mezipaměti nesmí proměnit využití mezipaměti. Ujistěte se prosím, že jste zapnuli mezipaměť pro všechny jazyky.

Pokud jste kontroloval jako host, pak by mohlo být způsobeno host Cache (byla přeložena během hledání, ale hostující mezipaměti stále ještě verze generovány, když poskytovatel nebyl k dispozici).

r.dziadusz
18-10-11, 20:13
Ahoj
Nejprve prosím řekněte že pokud používáte všech rozhraní Api, tedy pokud dosáhnete své limity ve všech poskytovatelů překlad, data zůstane Nepřeloženo, dokud překlad bude opět k dispozici.
Také Zkontrolujte prosím vaši hodnotu ttl pro mezipaměť, pokud nepoužíváte Google API v1 dokonce můžeš to off(0 = disable)! Tak nebude odstraněn cache

admincp - > vBET Cache - > databáze Cache - > Cache čas na Live (TTL)
Navíc můžete vidět, že váš překlad vůbec nefungovala, prosím zaškrtněte pokud dosáhnete své limity pomocí těch testů http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728
Také zkontrolujte, zda že máte odeslat všechny potřebné soubory (také to nahrát jednou složka)
Mezitím se pokusí zopakovat s "dissaperaing" překlady

Simon Lloyd
18-10-11, 20:39
Hej chlap je odkaz firts vypršela, je to pro "Nové příspěvky členů" ale druhý nikoli, Michael máte přístup správce (Pamatuješ si pm) by mohla zkontrolovat nastavení pro vBET? jsem si jistý, že jsou správné.

@r.dziadusz používám Google API V2 ale Micheal lze zkontrolovat nastavení, takže nejlepším ze všech světů. Jsem navštívil podproces a byla přeložena ze španělštiny do anglické, když jsem znovu navštívil jej se nepřekládají, jistě-li byl jednou přeložen pro mě pak je vždy možné přeložit? Mají všechny soubory odeslány, znovu Michael má přístup ftp a můžete si to ověřit:)

vBET
19-10-11, 16:18
Ahoj. Jen jsem šel na vašeho správce CP pro kontrolu vBET konfigurace, ptal jste se, ale na účet, který jste vytvořili nemá dostatek oprávnění. Já nejsem schopen vidět vBET možnosti vidím jen vBET menu.

O 2 link - které překlad by měl použít vidět problém? Také potřebuji Admin CP přístup, takže mohli zkontrolovat nemá překlad zprostředkovatelé jsou k dispozici, když to bude kontrolovat.

Simon Lloyd
19-10-11, 19:48
Michaele, Promiň oprávnění:) jsou všechny nastaveny teď! Tento podproces kolo odečíst / Redondeo al restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar.html) byl přeložen ze španělštiny do anglické pro mě ale kdy jsem revisted byl podproces zpět ve španělštině - překlad byl pryč? -Takže to;) rezervování v angličtině

vBET
20-10-11, 12:30
Já tam jdu. Omlouvám se za zpoždění - včera jsme měli nové vydání.

Simon Lloyd
20-10-11, 12:40
Nebojte se Michaela, vím, že jste zaneprázdněni.

vBET
20-10-11, 12:48
Ahoj jen kontroloval jsem to a je to OK. To je to, co jsem udělal.
1. Jsem šla na stránku s problémem a ujistil, vím, co mluvíme o (španělská byl skutečně nepřekládají)
2. Jsem na kontrolu nastavení a správa CP (obrátil jsem se na mezipaměť pro všechny tabulky - jste měli nějaké zakázáno)
3. Jsem zkontroloval dostupnost poskytovatelů - vše bylo zakázáno v okamžiku
4. Povolené Microsoft překladu rozhraní API doufal, že tento limit je opět k dispozici
5. Obnovení stránky a viděl, že jsou pracovní překlady - španělské byla přeložena
6. Mám zakázáno Microsoft ručně, aby se ujistil, že další žádost překlad nebude možné odeslat
7. Jsem aktualizaci stránky a viděl, že překlady jsou stále k dispozici co znamená, že ty, musí být odebrán z mezipaměti (všichni poskytovatelé bylo zakázáno)

Tak to je OK. To já nevím, co se přesně stalo. Možná byl upraven post (nový text = nový překlad)-nemůžu říct, vidím, že to byl upraven podle vás tak ani vědět, má španělské test byl upraven také (přidaný manuální překlad).
Další scénář je, že by mohla jen zčásti přeložen - tak byl přeložen několik řádků a potom byl dosažen limit. V takovém případě je šel do mezipaměti (jinak cache by přerušeno, protože byl přeložen pouze část). Takže když jsi přišel znovu jste dosáhl již limit a žádné částečně přeložené výsledky uloženy do mezipaměti.
Přesto pokud zjistíte, že se to stane znovu prosím nechte nás vědět a nic tam se nemění - možná bude máme další vodítko.

Můžete odebrat ruční překlad - to už není potřeba.
Také - aktualizujte na poslední verzi - to je optimalizován pro poskytovatele fronty (které bude k dispozici více) a ukládá do mezipaměti výsledky pro RSS překlady.

Potřebujete více pomoci tady? :)

Simon Lloyd
20-10-11, 14:27
Michaele, díky za kontrolu a analýzu, jsem zakázány některé jazyky jako nechtěl dostat své limity (placené zdarma) příliš rychle pro jazyky, které se rozhodli přinést malý provoz.

Bude upgradovat na nejnovější, dnes v noci, když jsem doma, můžete je označit tento podproces řešeny jako to další pomoc v této době s tím:)

vBET
20-10-11, 20:18
Skvělé. Užijte si vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1