PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Nejste si jisti, že se to novou instalaci



Michael
23-12-09, 19:37
My jsme trochu potíže s vbet hned, jak to vypadalo, že práce při první aktivaci a nyní je zatížení navždy bez překladu, a nakonec se po dlouhé době prázdná stránka.

http://www.teenforumz.com/

Mám to jako optimální podle optimalizaci FAQ bez štěstí tak daleko. Musel jsem se podívat v phpMyAdmin a vbenterprise tabulky Zdá se, že plní, ale aréna zatížení pro koncového uživatele ještě ne, je to problém?

Zde je naše htaccess, který může být špatně, ale já jsem si nejste jisti:


RewriteEngine On

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

Díky za jakékoliv rady nebo pomoc poskytnuta.

:)

Michael
24-12-09, 10:15
Nějaké nápady?

moman
24-12-09, 10:53
Jste udělal integrace vBSEO?

Michael
24-12-09, 10:55
Ano, jsem stále na první chybě vztahující se k souboru vbseo je nutné upravit, takže jsem upravil jej odpovídajícím způsobem, a ne štěstí: (Z nějakého důvodu se zdá, že pouze mezipaměti jisté věci, jak tam bylo 21 stran překladu v noci a tam Stále je mnoho stránek, určitě by se zvýšila.

Michael
24-12-09, 17:47
Dobře jsme se právě přestěhovali do semi-věnuje dnes a funguje naprosto v pořádku teď, nemyslím, že se problémy s pamětí vůbec, myslím, že to byla zatvrzelá PHP a Apache nastavení, které byly přidány na server pomoci s CSF / LFD . Díky za pomoc:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1