PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Podpora v rámci Circunstances, která všechny ostatní následují



techanalyst
12-10-11, 22:14
Špatně přijmout podporu dlouhý jako:

1.) Bez kódu změny nebo úpravy zásuvné moduly třetích stran nebo vbulletin, sama o sobě
2.) Bez zákazu pluginy

VBulletin, VBSeo a Dragonbyte mají práva boha mého fóra a neučiní žádný z výše uvedených

vBET
12-10-11, 22:16
Už jste si řekli - ano. Budeme rádi pomohou vám:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Bez provedení jakékoliv bezpečného modul spuštěn libovolný kód, možnost změny nebo

vBET
13-10-11, 00:28
Bez provedení jakékoliv bezpečného modul spuštěn libovolný kód, možnost změny nebo

PŘESNĚ TAK! My už to napsal vám několikrát. A právě odebrali poslední post-prosím opakovat zpráv přes a znovu - to je považován za SPAM a bude odebrána. Nemá smysl obrátit v kruhu.

Takže jste byl již několikrát potvrdil že budeme se bez kódu nebo možnost změny a další pluginy spuštěn. Také budeme DISSABLE nic. Stejně jako jste chtěl.

Tak prosím přestaň výmluvy a nechte nás - opravdu pochybovat, že problém skutečně existuje, ani chcete mít funkční vBET na vaše fórum. To je psáno bez úmyslu osobní útok - Chci vám říct, že v můj dojem vypadá to chcete nás tam (a my víme, že umožňuje podporu osoba na vaše fórum - napsal jste to sami - také můžete vždy nastavit dočasný přístup nebo zkušební fórum s uživatelé data odstranit, pokud je něco důležité, ale není to - jste napsal, že podpora pro různé mods má přístup do vašeho fóra). Takže ve skutečném nasycení osobně neříkej Co je důvodem takové chování? A myslím, že problém by bylo možné možnosti (existuje opravdu ne) na to, že důvod křičet o náhradu. Žádné osobní útok - jste opravdu křičela za pomocí horní případy a jste opravdu již napsal několik falešných prohlášení, že je nutné vzít v úvahu, že můžeme probrat tady není existující problém vyrobené za náhradu. Neříkám vám to - jen chci si vaši pozornost, jak může vypadat a požádat, abyste jen nám ukaž, že problém skutečně existuje a samozřejmě nám pomáhat vám umožňují v případě, že máte problém s mizející nabídky odpovědi.

Tak ještě jednou - jsme se ani změnit další moduly konfigurace ani kód ani nic zakázat. Tedy žádné výmluvy - jen nám řekněte práce na téma-li to opravdu existují. Nelze říci, že to není, jen řekni, mám důvodné pochybnosti o to. Chci jen, abyste věděli, že mám důvod pochybovat, že. A Všimněte si, že bude opravdu radost vám pomoci a vBET správně pracuje na vaše fórum, pokud jste jen to a to umožňují.

Je 1: 30 v noci v naší zemi - tak jsme se tam později.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Ve skutečnosti chci pracovat, Im skutečně loví jiné překladatelské moduly. Opravdu chtěl tento pracovní, ale já vím určitě, pokud máte přístup budete toho změnit možnosti v vbseo nebo vbulletin, která je, co já nechci. Takže váš modul nefunguje, jako by očekával, to velmi korektní předpoklad, doesnt práce jako by chtěl "Tento zákazník". Spustit spoustu, Photopost profík, VBTube atd, všechny zakoupené a zdarma, Brande, všechny drak bajt, vbseo, vbulletin atd atd, nikdy už jsem požadoval náhradu Proč? Protože "Pracovali jako jsem očekával"

Volal jste mi podvodník? Byste se zeptat asi 9 ostatní poskytovatelé modul a lidi dělat téma práce, Ive nikdy jednou musel požádat o vrácení, ani žádné z nich mi to řekl podvodník

Byl tomu, dokud jste mi volal podvodník, znovu urážet vlastní a očekávají, že jim, aby s vámi spolupracovat?

IM neviním softwaru, Im jen s uvedením vašeho softwaru není právě pro své fórum, najdu další překlady modul, který to nepotřebuje, a jen špatně považují za $200 + ponaučení

techanalyst
13-10-11, 01:00
Ve skutečnosti namísto náhrady Vložit odkaz nebo oznámení se změny požadované před nákupem, id spíše vědět že můj 200 + lekce pomohla někoho jiného

Nebo

Špatně si licenci a nesmíte používat software, dokud "zákazník" Vím to v lepší obrazce použít? A pro čas a nepoužívají to nebude začít počítat 365 dní aktualizací dokud začít to

vBET
14-10-11, 23:06
Ve skutečnosti namísto náhrady Vložit odkaz nebo oznámení se změny požadované před nákupem, id spíše vědět že můj 200 + lekce pomohla někoho jiného

Nebo

Špatně si licenci a nesmíte používat software, dokud "zákazník" Vím to v lepší obrazce použít? A pro čas a nepoužívají to nebude začít počítat 365 dní aktualizací dokud začít to

Žádné změny v kódu jsou nezbytné vůbec pracovat vBET s vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
...Opravdu chtěl tento pracovní, ale vím jistě, pokud dostanete přístup zahraješ změnit možnosti v vbseo nebo vbulletin, což je, já nechci. Takže váš modul nefunguje, jako by očekával...

Je to jen víc než absurdně Omluvte - víte, budoucnost... Víte také čísla pro loterie?...

Byla zajištěna několikrát, které se změní konfiguraci dalších pluginů ani vBulletin. Je to jen další výmluva. Bez ohledu na to, že píšete, že chcete funkční, když co děláte je proti vaše slova. Pokud chcete mít vBET na vaše fórum by umožnilo vám pomoci. Ale to není možné pomoci když problém tvoří jen přinutit náhrada - co by dokonale Omluvte celé vaše chování v případě, pokud je to podvod. V této chvíli je tento problém považují možných podvodů a uzavřen vzhledem k tomu, že nepožaduje se žádná Nápověda.

Jsme zde abychom vám s tímto problémem pomoci, pokud opravdu existuje:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1