PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno nefunkční odkazy



sergarch
08-10-11, 00:36
Dobrý den,
Zdá se, že moje odkazy rozdělit v překladu.

Příklad: Ve výchozí vypadá jako odkazy (ruština)
xpam.org/teosofiya/517-Velikie-dushi-sredi-NAS-ili-kto-takie-mahatmy.html

Ale když používám překlad, stejné odkazy změny tohoto:
xpam.org/be/teosofiya/517-%F0%92%F1%9F%F0%BB%F1%96%F0%BA%F1%96%F1%9F-%F0%B4%F1%83%F1%88%F1%8B-%F1%83%F1%9F%F1%90%F0%BE%F0%B4-%F0%BE%F0%B0%F1%83-%F1%86%F1%96-%F1%85%F1%82%F0%BE-%F1%82%F0%B0%F0%BA%F1%96%F1%9F-%F0%9C%F0%B0%F1%85%F0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html

Všechno fungovalo dokonalé dokud poslední aktualizace vBulletin a drobné změny v .htaccess

Tady je můj soubor .htaccess:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xpam\.org
#RewriteRule (.*) http://www.xpam.org/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#************************************************************************--
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Prosím poraďte.

Děkuju.

r.dziadusz
08-10-11, 08:49
Už jste upgrade správně (upload složky upload-jednou), a mohl byste prosím pro jistotu zkontrolovat všechna nastavení, pokud jsou správně nastaveny?
Prosím podívejte se na:

vBSEO - > ovládací Panel - > generála Setings - > nahradit neanglické znaky v URL? -> udržet mimo anglické znaky v URL
To může být také procházení problém některé prohlížeče (popis v záložce mého prohlížeče pořad "hezká" url), musím to prověřit

sergarch
08-10-11, 19:56
Děkuji Vám za odpověď.

Používám vBet pro více než rok a je to fungovalo perfecty.
Jasná věc,
vBSEO - > ovládací Panel - > generála Setings - > nahradit neanglické znaky v URL? -> ponechat bez anglické znaky v URL je správně nastaven.


Už jste upgrade správně (upload složky upload-jednou), a mohl byste prosím pro jistotu zkontrolovat všechna nastavení, pokud jsou správně nastaveny?
Ano, všechny tyto soubory nahrané na můj blog derection.

Zjistil jsem, že další zvláštní věc:
Témata jsou přeloženy správně, ale některé zprávy jsou tranlsted v tématech, a některé z nich.
Dokonce i některé části zprávy, překládal, a některé z nich.
Je to velmi podivné.

Jakýkoli náznak o tom, proč se to stalo?

vBET
09-10-11, 00:18
Mějte, prosím, jednu otázku na jeden závit. Krátce - můžete dostat limit a to je důvod, proč jsou tresty, které nejsou v mezipaměti nejsou přeloženy. Pokud potřebujete více informací / help - prosím otevřít nové vlákno pro nové vydání.

O skutečný problém - prosím PM přístup podrobnosti Správce CP, FTP a vbseo CP, takže budeme moci to zkontrolovat a opravit. Také prosím přesnou URL PM, kde můžeme vidět problém.

sergarch
09-10-11, 10:13
Včera byla odeslána PM.
Veškeré aktualizované informace?

vBET
09-10-11, 13:03
Chystáte se tam teď.

vBET
09-10-11, 13:28
PM - viz odeslání není dostatek podrobností přístup.

vBET
09-10-11, 13:45
Já stále čekám na přístup detaily, ale kontroloval jsem to trochu a viděl jsem jednu věc. Pracuje to pro některé překlady. Tak to je naprosto ok pro
-Japonské: xpam.org/ja/teosofiya/517-ョヂるニ㐃ヾミヿマミトマ秃ミモヮ間ョ大ポヺ魂.html
-Korejština: xpam.org/ko/teosofiya/517-거나-마하-횸마-우리-감운띰-위뜐한-옃혼.html

Ale kde to nefunguje tam máte EXACY stejnou adresu URL (pouze kód jazyka odlišné):
- Belarusian: xpam.org/be/teosofiya/517-%F0%92%F1%9F%F0%BB%F1%96%F0%BA%F1%96%F1%9F-%F0%B4%F1%83%F1%88%F1%8B-%F1%83%F1%9F%F1%90%F0%BE%F0%B4-%F0%BE%F0%B0%F1%83-%F1%86%F1%96-%F1%85%F1%82%F0%BE-%F1%82%F0%B0%F0%BA%F1%96%F1%9F-%F0%9C%F0%B0%F1%85%F0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html
- & Turkish : xpam.org/tr/teosofiya/517-%F0%92%F0%B5%F0%BB%F0%B8%F0%BA%F0%B8%F0%B5-%F0%B4%F1%83%F1%88%F0%B8-%F1%83%F1%90%F0%B5%F0%B4%F0%B8-%F0%BE%F0%B0%F1%83-%F0%B8%F0%BB%F0%B8-%F0%BA%F1%82%F0%BE-%F1%82%F0%B0%F0%BA%F0%B8%F0%B5-%F0%BC%F0%B0%F1%85%F0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html

To mi dává jedna teorie co se může stát (ještě se na to). Takže když je pracovní překlad pak je všechno v pořádku. Zde pravděpodobně již dostanete vaše omezení a překlad není k dispozici (právě teď vBET zakázáno stánku vašeho poskytovatele). A to je důvod, proč jste zrušili vazby - překlad jsem dostal, takže se zobrazí co bylo poslat k překladu (změněné pro potřeby API).
Něco je tady, protože samotné stránky je přeložen a URL není, stále to je možné-li adresa URL byla přeložena dříve (když byl zobrazen jako poslední příspěvek na hlavní stránce) a na stránce byla přeložena později. V takovém případě bolelo překlad pro spojení mohlo být již odebrány z mezipaměti a překlady pro samotné stránky je stále do mezipaměti.

Přesto budu schopen potvrdit až dostanu plný přístup - právě teď nemůžu to udělat a mohu jen hádat, co se stane.

EDIT
Ne to jsou přesně stejné. Potřebuji další přístup k nalezení naší co se děje.

UPRAVIT 2
Tady je adresa URL definitivně přeložen ale špatně zobrazené: xpam.org/fr/teosofiya/517-les-grandes-%E3%A2mes-parmi-nous-qui-sont-ou-mahatma.html
Takže moje předchozí teorie není správné.

vBET
09-10-11, 13:59
Možné tip - na původní stránky v zdrojového kódu HTML, které vidím:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Prosím Všimněte si, že vBET je velká a malá písmena v případě o kódování a je jasně popsán v postup instalace:

(Pouze pro charactersets utf-8) Nastavit characterset hodnotu malá písmena - vBET je velká a malá písmena pro characterset. Tedy pokud jsou pomocí utf-8, pak zkontrolujte, zda jste nastavili "utf-8"

Máte nastaveno kódování UTF-8 namísto kódování utf-8. To může být důvod. Snažím se změnit (instrukce v readme.html z vBET balíčku) a řekni to nepomáhalo. Ne-li pokus s cache vypnuto na okamžik nebo dokonce lepší vytvořit nové vlákno pro testování s titulem, který určitě nebyl přeložen ještě (obsah mezipaměti může být přerušeno z důvodu nesprávné nastavení). Kontrola by to sám, ale Admin CP není v angličtině a nejsem schopen pracovat tam.

vBET
18-10-11, 12:47
Prosím řekněte, pomáhá náznaky? Potřebujete větší podporu? :)

sergarch
26-10-11, 23:51
Možné tip - na původní stránky v zdrojového kódu HTML, které vidím:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Prosím Všimněte si, že vBET je velká a malá písmena v případě o kódování a je jasně popsán v postup instalace:


Máte nastaveno kódování UTF-8 namísto kódování utf-8. To může být důvod. Snažím se změnit (instrukce v readme.html z vBET balíčku) a řekni to nepomáhalo. Ne-li pokus s cache vypnuto na okamžik nebo dokonce lepší vytvořit nové vlákno pro testování s titulem, který určitě nebyl přeložen ještě (obsah mezipaměti může být přerušeno z důvodu nesprávné nastavení). Kontrola by to sám, ale Admin CP není v angličtině a nejsem schopen pracovat tam.

Jsi geniální!

Po resetted UTF-8 kódování utf-8 překlady začne fungovat normálně, ale v některých témat stále mám tyto zvláštní "0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html".

Jak to vyřešit?

r.dziadusz
27-10-11, 17:26
Prosím, dejte nám přímou url kde se zdá

sergarch
27-10-11, 19:40
Zde jednoduché náhodné příklady:

http://www.xpam.org/en/induizm-video/545-Grand-Master-Ravi-%E5%A0ankaru.html

http://www.xpam.org/tr/content/244-%F0%B4%F1%90%F0%BE%F0%BE%F0%B8%F0%BA%F0%B8-%F0%90%F0%BA%F0%B0%F1%88%F0%B8-%F0%B8%F0%BE%F1%82%F0%B5%F1%90%F0%BE%F0%B5%F1%82-%F1%82%F0%BE%F0%BE%F0%BA%F0%BE%F0%B3%F0%BE-%F0%BC%F0%B8%F1%90%F0%B0.html

Tyto odkazy vypadá jako nefunkční odkazy.
Na ty adresy URL překlad nefunguje, nebo některé části přeloženy a některé z nich ne.

r.dziadusz
28-10-11, 12:00
Vidím překlad díla: Přečtěte si prosím tyto příspěvky o Nepřeloženo/částečně přeložený text: 1 (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10969) a 2 (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869)
O stále nefunkční odkaz musím zkontrolovat

r.dziadusz
29-10-11, 08:58
Můžeš prosím PM mi přístup k vaší admincp/vbseo/ftp musím zkontrolovat na místě

r.dziadusz
08-11-11, 21:18
Žádná odpověď Považuj to vyřešil, máte-li dotaz na toto téma jsem znovu, pro jakékoliv jiné otázky prosím otevřít nové vlákno

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1