PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Pokud je Název tématu překročena o vložení langtitle věcí break



tavenger5
12-09-11, 22:24
Všiml jsem si, že pokud někdo příspěvků vlákno v jiném jazyce, který je těsně pod min znaků Název tématu, a langtitle tagy jít nad touto hranicí, to šroubů zobrazení nit forumdisplay, výsledky vyhledávání, a na straně závitu sám. To samé platí, pokud Název tématu je přeložen, někdo odpoví na vlákno, a "Re:" pošle po titulu přes jeho znaků.

Nemohu ukazují příklad, protože jsem musel opravit na svém fóru. Jsem si jistý, jestli může být kopírován zde, pokud zadáte název těsně pod charakteru Název tématu limit, který je přeložen z výchozího jazyka.

r.dziadusz
13-09-11, 11:04
Mohl byste prosím ukázat nám problém, protože mohu těžko pochopit, když se objeví problém

tavenger5
13-09-11, 16:44
Problém je, když je "langtitle" vložen do názvu vlákna, není uznání Název tématu znaků. Je-li tag dostane odříznout a není správně zavřené, to se zlomí na stránku, kde titul objeví.

r.dziadusz
14-09-11, 10:05
Ok, ale nemohu reprodukovat problém na své zkušební forum, můj [langtitle] není nikdy řez.
Mohl byste mi prosím pošlete mi podrobné informace o tomto problému. Jaký je váš langtitle omezení délky, a jak dlouho titulu má být (v jakém jazyce) k přerušení vedení?

tavenger5
17-09-11, 19:46
Můj Název Délka limit byl 85, ale já jsem ji zvýšil na 100. Tak například, v případě, že uživatel vložil titul, který byl 95 znaků, pak se pak langtitle značek pošle ji přes limit. Systém zkrácen uzavírací langtitle značku, která vede k rozbití layoutu.

r.dziadusz
18-09-11, 20:01
Ok jsme byli schopni reprodukovat tento problém, a nyní pracujeme na tom

vBET
20-09-11, 08:41
Dobrý den. Byl jsem schopen reprodukovat. Bylo to opravdu těžké reprodukovat a já jsem dělal to náhodou pracuje na něčem jiném. Bylo to těžké, protože to je vBulletin chyba. vBET používá vBulletin vbchop funkce, které předpokládám snížit řetězec v závislosti na požadované délky v bezpečným způsobem (mít na mysli kódované znaky). Bohužel vBulletin je chyba tam a pro zprávy, které jsou kódovány pro bezpečné UTF-8 (znaky jako & # kód;) dává nesprávné výsledky.

Posíláme hlášení na vBulletin (bug phpBB (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-13177)) a vytvořil narychlo na vBET straně. Takže teď zjišťuje, zda vBET vbchop se vrátil už výsledek a snižuje ji na požadovanou adresu. Také jsme jednoduché detekční kontrole, aby se dopis zakódován ve formátu & # kód, nebyl řez ve středu, a pokud ano, tak poslední slovo je také snížit (prostě tím, že hledají poslední místa). Viz narychlo níže.

Quick Fix:

Otevřít / includes / vbenterprisetranslator_functions_detection.php
Hledat:

$title = vbchop($title, $vbulletin->options['titlemaxchars'] - 12).'[/langtitle]';
Nahradit:


$desiredLength = $vbulletin->options['titlemaxchars'] - 12;
$title = vbchop($title, $desiredLength);
if (strlen($title) > $desiredLength) {
$title = substr($title, 0, $desiredLength);
$lastOpen = strrpos($title,'&');
$lastSpace = strrpos($title, ' ');
$lastClose = strrpos($title,';');
if ($lastOpen!==false && $lastSpace!==false && $lastClose!==false && ($lastSpace < $lastOpen) && ($lastOpen > $lastClose)) {
$title = substr($title, 0, $lastSpace);
}
}
$title .= '[/langtitle]';



To bude zahrnuta v příští verzi.

vBET
20-09-11, 23:02
Vezměte prosím na vědomí, že předchozí příspěvek byl upraven tak, aby poskytla více sofistikované rychlé řešení (řešení problému řezu ve středu dopis ve formátu & # kód;). Takže pokud jste se již uplatňují předchozí řešení, můžete zvážit použití skutečných jednoho, nebo jen čekat na novou verzi:)

tavenger5
22-09-11, 01:49
Díky Michal - Věděl jsem, že se něco děje. Má rychlou opravu také zodpovídají za odpovědi stejně? Někdy "Re:" poslal přes limit.

vBET
22-09-11, 09:34
My jsme zkontrolovat. Pokud si zjistíte, že problém stále existuje v tomto případě, prosím, kontaktujte nás a my se zvládnout:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1